Arçelik televizyon

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bizimde Arçelik bir tvmiz var . Bu eşantiyon geldi bayadır da bizde ama nedir ne değildir hiç bilmiyorum bu kadar TV konusu olunca bende bir sorayım dedim paneli yazılımı çokta anladığım konular değil aslında  öğrenince nolcak  bilmiyorum bu bilgileri ama merak ettim TV ile ilgili konular çok olunca :). ulaşabildiğim bilgiler sadece bunlar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Azizim bu abimin kalemi, malum ARÇELİK ci olan o :kıskıs:
Yarın biraz detay isterim kendisinden :ok:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ado' Alıntı:

Teşekkür ederim hocam :) valla olursa olur :) şimdi Android box alcam bide tvye dedim öğreneyim TV nedir ne değildir :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Teşekkür ederim hocam :) valla olursa olur :) şimdi Android box alcam bide tvye dedim öğreneyim TV nedir ne değildir :)

Senin bir selamın yeter  :ok:
Saol ado hocam estağfurullah aynı şekilde.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Smart özellikli TV ise UBUNTU yüklü onlarda. Arçelik'e dair tek bildiğim bu.  :sırıtma2: :bilmiyom:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Umut Barış' Alıntı:
Smart özellikli TV ise UBUNTU yüklü onlarda. Arçelik'e dair tek bildiğim bu.  :sırıtma2: :bilmiyom:

Yok smart yok akılsız bizimki :). Ubuntu candır pc bozulmadan önce Ubuntu yüklüydü bende de.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
clearidas' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

Yok smart yok akılsız bizimki :). Ubuntu candır pc bozulmadan önce Ubuntu yüklüydü bende de.

Aman hocam akılsız iyidir. Akıllısı adamı çıldırtıyor maalesef.

Adam gibi donanım kullanan yok. Sony bir tek Android TV ile ciddi iş yapıyor ama onlarda da performans nasıl bilmiyorum.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Umut Barış' Alıntı:
clearidas' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

Adam gibi donanım kullanan yok. Sony bir tek Android TV ile ciddi iş yapıyor ama onlarda da performans nasıl bilmiyorum.

Valla doğrudur akılsız düz tv :) ama işte biraz akillandirmak için şu TV boxlardan alacağım bitane.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
clearidas' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Valla doğrudur akılsız düz tv :) ama işte biraz akillandirmak için şu TV boxlardan alacağım bitane.

Desteği, kitlesi olan bir ürün al hocam. Yoksa aldığınla kalırsın.

Xiaomi Android cihaz konusunda gerçekten iyi işler yapıyor. (Telefon olsun kutu olsun) 

Vestel'de Galaxy S2 zamanında bir tane Android box yapmıştı. İçinde piyasadaki en güçlü Exynos işlemci vardı, devamı gelmedi maalesef.

Piyasada Android işletim sistemli TV yokken Android işletim sistemi yüklü TV yapmışlardı. 

Şu an sadece 2 model var ve pahalı. 

Piyasada Linux tabanlı tv'lerde Bittorent yokken o Bittorrent destekli Smart TV yapmıştı. 

Piyasada kablosuz görüntü aktaran TV yokken Wireless TV'yi çıkarmıştı. 

Vestel içindeki engellerden ötürü ilerleyemiyor. 

Çok tren kaçırıyor. 

Haybeye korelilere pazar kaptırıyor. 

Gücüme gidiyor.  :bilmiyom:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
O kadar detayını bilmiyor ama ilerliyor gibi geliyor bana demekki daha hızlı ilerleme şansı varken yavaş ilerliyor diyelim :)

Xiaomi alacağım yarın kargolar açık mı acaba açıksa sipariş vericem şimdi yoksa yarın biraz daha bakar öyle veririm :).
https://m.n11.com/xiaomi-mi-box-4k-ultra-hd-android-tv-global-versiyon-P210263681

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
clearidas' Alıntı:
O kadar detayını bilmiyor ama ilerliyor gibi geliyor bana demekki daha hızlı ilerleme şansı varken yavaş ilerliyor diyelim :)

Xiaomi alacağım yarın kargolar açık mı acaba açıksa sipariş vericem şimdi yoksa yarın biraz daha bakar öyle veririm :).
https://m.n11.com/xiaomi-mi-box-4k-ultra-hd-android-tv-global-versiyon-P210263681

Yarın herkese tatil olması lazım ama özel şirketlerin ne yapacağı belli olmaz.

Sen yine de ver siparişini erkenden hocam.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Umut Barış' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Yarın herkese tatil olması lazım ama özel şirketlerin ne yapacağı belli olmaz.

Sen yine de ver siparişini erkenden hocam.
Evet sanırım öyle bugün biraz daha arastirim bakım akşam artık sipariş ederim nasıl olsa yarın gonderebilcekler.

Geri
Üst Alt