Arçelik mi Vestel Regal klima mı

S Çevrimdışı

skywalkermrt

Yeni Üye
18 Haz 2021
27
Evimde hem Vestel flora doğa 12btu hem de LG dual eco 12 btu klima kurulu

ayrı ayrı ikisini de uzun süre test ettim
Vestel soğutması çok iyi ama çok konforsuz birden soğutmaya çalışıyor ortam istenilen sıcaklığa ulaşınca düşük tüketimde çalışmak yerine kendini kapatıyor yani yazılımda sınıfta kalan bir cihaz

LG ise çok konforlu soğutma sunuyor. Birden soğutmak yerine daha kademeli bu işi yapıyor ayrıca istenilen sıcaklığa gelince düşük tüketimde çalışmaya devam ediyor

kısaca LG her açıdan çok daha iyi bu arada Vestel de ses problemi yaşayanlar olmuş bana denk gelmedi dış ünite iki cihazda da fazla ses çıkarmadan çalışıyor

K Çevrimdışı

Karaca57

Yeni Üye
20 May 2022
20
29
Evimde hem Vestel flora doğa 12btu hem de LG dual eco 12 btu klima kurulu

ayrı ayrı ikisini de uzun süre test ettim
Vestel soğutması çok iyi ama çok konforsuz birden soğutmaya çalışıyor ortam istenilen sıcaklığa ulaşınca düşük tüketimde çalışmak yerine kendini kapatıyor yani yazılımda sınıfta kalan bir cihaz

LG ise çok konforlu soğutma sunuyor. Birden soğutmak yerine daha kademeli bu işi yapıyor ayrıca istenilen sıcaklığa gelince düşük tüketimde çalışmaya devam ediyor

kısaca LG her açıdan çok daha iyi bu arada Vestel de ses problemi yaşayanlar olmuş bana denk gelmedi dış ünite iki cihazda da fazla ses çıkarmadan çalışıyor
Görüşlerinize katılıyorum, ama ben Flora’nın nedense LG’den daha iyi soğuttuğu düşüncesindeyim yada bana öyle geliyor ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
en dandik klima bile soğutuyor önemli olan konfor sezsizlik ve tabiki düşük tüketim.klimanın kalitesi ısıtmada belli oluyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İki seçenek arasındaysan tabiki Arçelik. Bende de iki klima var, biri Arçelik üretimi Keysmart, beklentilerimin üstünde bir ürün çıktı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt