Arçelik buzdolabı sürekli çalışıyor

H Çevrimdışı

Hepsi1lesme

Aktif Üye
27 Haz 2021
60
Koku olduğundan Buzdolabının içi temizlendi .temizlerken fişi çekilmişti .Ne kadar süre kapalı kaldı bilgim yok
Üst no frost tarafına ellenmedi .
Dün öğleden beri hala çalışıyor durmadı.
Ayarlar -18 e 8 derecede

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dolabın modeli nedir sensör termostat rezistans kart arızası çeşit çeşit arızası vardır dolapların.

soğutması nasıl alt üst iyi soğutuyor mu dolap modelini birde soğutması nasıl onları yazın.

Bilgisi olan ustalar yardımcı olur geçmiş olsun...

H Çevrimdışı

Hepsi1lesme

Aktif Üye
27 Haz 2021
60
Dolabın modeli nedir sensör termostat rezistans kart arızası çeşit çeşit arızası vardır dolapların.

soğutması nasıl alt üst iyi soğutuyor mu dolap modelini birde soğutması nasıl onları yazın.

Bilgisi olan ustalar yardımcı olur geçmiş olsun...
Dolabın tam modelini hatırlamıyorum ama bundan

Arçelik 574560 EB A++ 560 Lt Çift Kapılı Buzdolabı​

560lt 3 senelik dolap soğutmada sorun yok dondurucu da alt kısımda yeterli dereceyi ölçme şansım olmadı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dolabın tam modelini hatırlamıyorum ama bundan

Arçelik 574560 EB A++ 560 Lt Çift Kapılı Buzdolabı​

560lt 3 senelik dolap soğutmada sorun yok dondurucu da alt kısımda yeterli dereceyi ölçme şansım olmadı
Kombi dolaplar 3 yıl garantisi oluyor ek garanti yaptırdınız mı servisi arayın gelip baksınlar.

Servis gelip baksın garantisi varsa iyi olur yoksa biraz para sıkışmış demek .

H Çevrimdışı

Hepsi1lesme

Aktif Üye
27 Haz 2021
60
Kombi dolaplar 3 yıl garantisi oluyor ek garanti yaptırdınız mı servisi arayın gelip baksınlar.

Servis gelip baksın garantisi varsa iyi olur yoksa biraz para sıkışmış demek .
Çağrı merkezi ile görüştüm .Buzdolabı paylaştığım modelmiş Ağustos ayına kadar daha garantisi varmış
Temizlikte açık kaldığı için 48 saat belirtilen soğukluğa ulaşana kadar çalışacak diye bilgi verildi .bu akşam da durmazsa servisten randevu alırım

H Çevrimdışı

Hepsi1lesme

Aktif Üye
27 Haz 2021
60
Dolabın sürekli çalışması normal mi önceden de 15 dakikada bir 5 dakika kadar çalışıp duruyordu.
Bide -18 8 derecede ayarlı olması iyi mi ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çağrı merkezi ile görüştüm .Buzdolabı paylaştığım modelmiş Ağustos ayına kadar daha garantisi varmış
Temizlikte açık kaldığı için 48 saat belirtilen soğukluğa ulaşana kadar çalışacak diye bilgi verildi .bu akşam da durmazsa servisten randevu alırım
Dolabın sürekli çalışması normal mi önceden de 15 dakikada bir 5 dakika kadar çalışıp duruyordu.
Bide -18 8 derecede ayarlı olması iyi mi ?
Güzel haber garantisi varsa sıkıntı yok sorun devam ederse servis çağırırsınız olur biter..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Peki çalışma şekli normal mi?
ÇALIŞIYAORKEN
22:47 durdu 23:03 başladı
23:16 durdu 23:53 başladı

15 dakika çalışacak bu süre zarfında kapısını açma falan olmadı
Dolap ihtiyaca dur kalk yapar soğutmasında sorun yoksa normal durum .

Dolaptan dolaba değişir dur kalk süresi kullanıcı sizsiniz sorun olarak gördüğünüz birşey varsa.

Servis çağırın garantisi az kalmış eğer sorun varsa garantisi bitmeden baktırın..

H Çevrimdışı

Hepsi1lesme

Aktif Üye
27 Haz 2021
60
Dolap ihtiyaca dur kalk yapar soğutmasında sorun yoksa normal durum .

Dolaptan dolaba değişir dur kalk süresi kullanıcı sizsiniz sorun olarak gördüğünüz birşey varsa.

Servis çağırın garantisi az kalmış eğer sorun varsa garantisi bitmeden baktırın..
Soğutma da sorun yok daha öncede çağırmıştım normal demişti servis.
Çalışma şeklinin bu şekilde olduğunu söyledi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Soğutma da sorun yok daha öncede çağırmıştım normal demişti servis.
Çalışma şeklinin bu şekilde olduğunu söyledi
Yeni dolapların motorları da farklı çalışma şekilleri benzer olsa da çalışma süreleri farklılık gösteriyor.

Servis öyle olduğunu söylediyse öyledir sorun yoktur geçmiş olsun sorunda çözülmüş ..

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Yeni dolapların motorları da farklı çalışma şekilleri benzer olsa da çalışma süreleri farklılık gösteriyor.

Servis öyle olduğunu söylediyse öyledir sorun yoktur geçmiş olsun sorunda çözülmüş ..
katılmıyorum servisler bir işin içinden çıkamayınca bu modeller böyle çalışıyor diyor.klasik servisçi yalanı.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
eniştenin çamaşır makinası için defalarca servis geldi video bile çekildi her seferinde bu modeller böyle çalışıyor deyip gidiyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt