Arac ic dekorunda etiket artiklarini temizlemek

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Islak bezle silmeyi denediniz mi? O yüzey olmasa bulaşık süngeri ile ıslayıp silmek yeterdi ama bulaşık süngeri o yüzeyi hep çizer.
Aseton bu ısler ıcın bıcılmıs kaftandır. esetonun asındırıcı,cozucu oldugunu gozonune alırsak

cok kucuk alanda uygulama yapıp sonuclarına gore genele uygulamak gerekir.
zeytin yag yada vazalini guzelce yedir sonra sungerle sil :)
Isopropil alkol yapıştırıcı kalıntılarında on numaradır. Tavsiye ederim.
arabayi daha teslim almadim, aracin gövdesinde oldugu icin daha önce denenmis kesin sonuca ihtiyacim var zarar vermek istemiyorum kimyasal vs zarar verebilir

bu ürünle yapanlar var, fön makinasi deterjan vs deneyenler var ama arac ici malzemede uygulanmamis cam plastik vs genel yüzeylerde yada arac disinda yapilmisi var :hmm

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Zarar gelirse trim değişir yapacak birşey yok. Piyano black saçma ve dandik malzeme. Dediğim gibi ya değiştirirsin yada malzemeyi başka bir desenle kaplatırsın

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
arabayi daha teslim almadim, aracin gövdesinde oldugu icin daha önce denenmis kesin sonuca ihtiyacim var zarar vermek istemiyorum kimyasal vs zarar verebilir

bu ürünle yapanlar var, fön makinasi deterjan vs deneyenler var ama arac ici malzemede uygulanmamis cam plastik vs genel yüzeylerde yada arac disinda yapilmisi var :hmm

İzopropil alkolü deneyin derim. WD-40'ı oraya sıkmazdım.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
ilk mesajimi güncelleyemedim icin buraya yaziyim
konuyu arkadasima anlattim is yerinde kullandigi "etiket sökücü" sprey den bahsetti onunla sökmeyi denedik uzun süre etkiket orda kaldigi icin ilk basta cikmadi biraz ugrastik ve cikartmayi basardik ürün bu
biraz izi kaldi gibi ama %95 oraninda basarili konu hakkinda deneyimsiz oldugumuz icin belkide böyle oldu ama gördügüm kadariyla spreyi sikinca biraz etki etmesini bekleyin parlak yüzeylerde ucundaki plastik fircayla cikarmaya calismayin sanirim o firca yüzünden ince ince cok az cizikler oldu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri