AOC GH200

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Merhaba, malzeme kalitesi biraz iyi ve ortalama fiyatta bir kulaklık istiyorum günlük kullanım için (mikrofon önemli). Elimde Sennheiser momentum 2 over ear Bluetooth kulaklık var ve son derece kaliteli bir kulaklık Bluetooth bir ürün için. Ancak bilgisayarımda Bluetooth mikrofon algılamama sorunu var ve ucuz telefonların içinden çıkan bir kulaklıkla idare ediyorum (bilgisayardaki bu sorun için her şeyi denedim olmuyor. Bilgisayarım 7 senelik). Velhasıl kelam, araştırmalarım sonucu Mpow Air SE modelini 500'e buldum ve mikrofonu fiyatına göre fazlasıyla iyi diyor okuduğum/izlediğim her inceleme ve bugün yine araştırmalarım sonucu AOC'un şu modelini gördüm: ve bu kulaklığın Air SE'nin "rebranded" hali olduğunu fark ettim (ikisi de HyperX Cloud Alpha kopyası). Asıl sorum şu: Aranızda bu kulaklığı kullanan var mı?

İkinci sorum:
, Pro ile aynı hatta onun kablolu versiyonu imiş. Fiyatı bana çok iyi geldi kalitesine göre. Momentum 2'm zaten kaliteli diye bu fiyatta bir şey düşünmüyordum ancak uzun ömürlü bir şey istiyorum, ne dersiniz bu konuda? GH200 çok çabuk bozulur mu? Kullanıcı tecrübelerinizi merak ediyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Test etmedim bt dongle bulursam denerim
Blue soleil bazı cihazlarda orjinal sürücüsü olmadan kullanıldığında garip bir yavaşlama kasma durumu yaratıyor. Onun dışında gayet detaylı bir uygulama. Ancak yukarıdaki sorunda asıl olan mikrofonu görmemesi. Onu görmesini sağlayarak sistemi de kasmadan çalışırsa o zaman çözüm olur.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Ayrıca son zamanlarda bu kulaklıklarla ilgili şöyle bir detay gözüme çarptı. Bilgisayarınızın kendi ses kartı giriş çıkışlarını kaliteli olabilecek bir (Dahili ses kartsız) hoparlör, mikrofon ile deneyin. Eğer çıkış ve giriş performansı yeterliyse pakete dahil ses kartlı bir kulaklık yerine oldukça uygun fiyatlı raw (Saf) bir kulaklık seti almanız sizi ekstra maliyetten kurtarır.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Usb dongle kayıp gecen PC'ye bakım yaparken sökmüştüm :kiskis

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
BlueSoleil isimli program ile çözdüm ben şimdi PC bt kulaklığı görüyor
Deneyeyim

Kulaklığı görüyor ama mikrofonu?
Evet, "hands free" gözüküyor ancak sesi iletmiyor.

BlueSoleil deneyeceğim olmazsa GH200 alacağım. Mikrofonu en iyi ucuz ve şık tasarımlı kulaklık o. Arctis Prime'dan vazgeçtim o kadar kaliteli bir şeye ihtiyacım yok.

BlueSoleil deneyeceğim olmazsa GH200 alacağım. Mikrofonu en iyi ucuz ve şık tasarımlı kulaklık o. Arctis Prime'dan vazgeçtim o kadar kaliteli bir şeye ihtiyacım yok.
Bluetooth tamamen gitti bilgisayarın. 😅 Siliyorum programı

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Deneyeyim

Evet, "hands free" gözüküyor ancak sesi iletmiyor.

Bluetooth tamamen gitti bilgisayarın. 😅 Siliyorum programı
Söyledim ama. Bazı sistemlerde sıkıntı çıkartabiliyor. 😊

Açıkçası bana göre çok uzun süreli kullanılabilecek ürünler değil. Yarattığı baskı ve terleme hissinden dolayı. O yüzden sanki şu ürün bile iş görürmüş gibi geliyor;

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Söyledim ama. Bazı sistemlerde sıkıntı çıkartabiliyor. 😊

Açıkçası bana göre çok uzun süreli kullanılabilecek ürünler değil. Yarattığı baskı ve terleme hissinden dolayı. O yüzden sanki şu ürün bile iş görürmüş gibi geliyor;

Teşekkür ederim.

Araştırmalarıma göre bu tarz kulaklıklar hem çok konforsuz hem mikrofonu 30 liralık kulaklıktan hallice.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt