Antalyadan Ziyaretçimiz var :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Antalya Elektronikçiler odası Eski başkan yardımcısı Sn Mehmet Bağırıcıoğlu ve Fethiye Anıl Elektronikten Değerli ustamız İsmail Altınbilek Ziyaretimize geldiler.

Tavsiyeforumu ve Pixel Teknoloji olarak çevre esnafımıza verdiğimiz gerek eğitim, gerek kaplarımızı kendilerine sonuna kadar açmamız ve gerekse manevi yardımlaşmamızdan duydukları mutlulukları ifade eden Değerli başkanımızdan, Bulunuğumuz bölgede bir Elektronikçiler odamızın dahi olmamasına dair ifade ettiğim üzüntüm karşısında, kuruluş aşamasında bütün bilgi birikimi ve bağlantıları aracılığı ile destek olacağının sözünü almış bulunmaktayız.

Anıl Elektronik'in sahii değerli ustamız İsmail Altınbilek ile bu konuda diğer esnaf arkadaşlarımız ile daha etkin görüşmeler yaparak süreci hızlandırma konusunda mutabık kaldık.

Vatandaşların daha yüksek kalitede, daha iyi ve ekonomik hizmeti alabilmelerini sağlayabilmek adına bir odanın varlığının vereceği gücü kimse inkar edemez diye düşünüyorum.

Aynı zamanda denetleme yetkilerine de sahip olacak bir resmi kuruluşun varlığı sayesinde tüketicilerimize karşı art niyetli yaklaşan tüm işletmeler üzerinde bir baskı oluşturulabileceği düşüncesinden hareket ile @Pixel Teknoloji ve tavsiyeforumu ailesi olarak hem forumdaki hukuksal anlamdaki eksiği tamamlamak, hem de bölge esnafının eğitim ve donanım seviyesini arttıracak girişimlerde bulunabileceğimizin inancı ile diğer bölgelere örnek olacağımıza olan inancım sonsuzdur.

Bu vesile ile sayın başkanımıza destek ve ziyaretlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla

Adem Helvacı

buda072169fe5f81d9.jpg

K Çevrimdışı

kenan çatal

Yeni Üye
14 Eyl 2019
2
44
Muğla ili Seydikemer ilçesi, Kardeşler elektronik Kenan Çatal ve Candan Çatal olarak bizler, Bu girişimlerinizi destekliyor ve kuruluş çalışmalarında sizlerle birlikte olduğumuzu belirtmek istiyoruz.
Fethiye bölgesinde esnaf dayanışmasının artması, Denetim mekanizmasının gelmesi, Birlik ve beraberlik olmamızın verdiği avantaj ile vatandaşlarımıza daha yüksek kalitede ve daha ekonomik koşullarda destek olunması, en önemlisi ise seminer ve eğitim faaliyetlerinin organize edilebilmesi sayesinde güncel teknolojik yatırımlar yapılmasına olanak olması adına bu oda kuruluşunu sonuna kadar desteklediğimizi belirtmek istiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Muğla ili Seydikemer ilçesi, Kardeşler elektronik Kenan Çatal ve Candan Çatal olarak bizler, Bu girişimlerinizi destekliyor ve kuruluş çalışmalarında sizlerle birlikte olduğumuzu belirtmek istiyoruz.
Fethiye bölgesinde esnaf dayanışmasının artması, Denetim mekanizmasının gelmesi, Birlik ve beraberlik olmamızın verdiği avantaj ile vatandaşlarımıza daha yüksek kalitede ve daha ekonomik koşullarda destek olunması, en önemlisi ise seminer ve eğitim faaliyetlerinin organize edilebilmesi sayesinde güncel teknolojik yatırımlar yapılmasına olanak olması adına bu oda kuruluşunu sonuna kadar desteklediğimizi belirtmek istiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.
Kenan ustacım hoşgeldin aramıza.

Senin bu konulardaki girişimci ruhunu, pozitif yaklaşımını her daim takdir etmişimdir.

30 yıla yakın zamandır aynı yerde hizmet veren bir esnaf olarak teknolojik gelişimlerin ve çağa ayak uydurmanın kaçınılmaz gerçek olduğunu kabul etmeniz ve amacımız doğrultusunda bize destek vermenizden ötürü yürekten teşekkür ediyorum. Halka açık olan bu mecrada yazmaya her usta cesaret edemez. Cesaretinden dolayı da ayrıca kutluyorum.

Yalnız madem öyle, söyle lütfen Candan da gelsin buraya, öyle uzaktan bakmak ile olmaz :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben Her zaman Burdayım.. !!! Sevgili Adem Abii.. SAYGILAAAR..
Kalben ve fikren burada, zihnen de bizim ile aynı paralelde olduğunu biliyor olsam da sevgili Candan, Yorumlarını da burada görmek isteriz fırsat buldukça :ok

İsmail ustayı fişekledim, ilk fırsatta 4 aile toplanıp ya piknik ya da mangal organize ediyoruz nasipse ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri