Antalya elektrik soygunu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şu elektirik devlet'te iken 35-50 arası geliyordu özel olunca kar marjı

Kdv kayıp kaçak vs şişirdiler iyice tavuk gibi yoluyorlar milleti..

B...k varda özelleştirdiler ...
Çok kızıyorum Alo abi, şunu düz 1 tl yapın da hesaplamak zor olmasın bari yahu ayıptır dimi ama?

Adem abi sen turist'lik yerdesin biraz fark olsun idare et abi :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu elektirik devlet'te iken 35-50 arası geliyordu özel olunca kar marjı

Kdv kayıp kaçak vs şişirdiler iyice tavuk gibi yoluyorlar milleti..

B...k varda özelleştirdiler ...

Adem abi sen turist'lik yerdesin biraz fark olsun idare et abi :kiskis
Bol miktarda turistik keçi var benim yaşadığım yerde :)
Senin dediğin yer Fethiye Plajları, Ben kaçtım oradan, 5 yıldır falan bir dağın dibinde bir köyde yaşıyorum :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,647
59
apartmanda 3 daireyiz biz emeklilerden başka gündüz saatinde inip çıkan yok merdiven otomatiği bile 65,20 gelmiş bu nasıl iştir yahu kendilerine kepçeyle bize çay kaşığı ile maaş veriyorlar onuda verdiklerinin 10 katını geri alıyorlar bitmiş bu türkiye sonra bu gençler burda kalırmı tabii kaçacaklar yabancı ülkelere .:dinle:dinle

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,647
59
bu birtek elektirikte bunun doğalgazı var internet ve telefonu var suyu var cep telefonu var yol,u var resmen bizi soyuyorlar devlet eli ile gelsin yabancı uyruklular cefasını milletin sırtına yüklesinler hem onlara maaş versinler tüm giderleri devlet tarafından karşılansın hem kendileri bedava yaşayıp herbiri 40 bin lira maaş alsınlar hem millet vergileri ödesin oh ne ala memleket .

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
işin daha doğrusunu bulabilmek adına size tavsiyem aylık kaç "KWA" tükettiğinize bakınız
direk fat.bakıp ülen şu kadar gelmiş deyip saydırmadan önce bence ilk KWA ya bakın

biz son 10/15 yıldır yaklaşık aynı KWA lar tüketiyoruz Klimasız sezonlarda ortalama 240/260KWA
Klima yanan aylarda ise ortalama 320/360KWA lara kadar çıkabiliyor

geçen ay Apt. gelen faturaları görenler şimdi bu günlerde Klimalara fazla GAZ veremez oldular yaw:hihi
bana 350 kağıt geldi,diğer daireler den örnekler;1010,960,940,750,480 gibi aklımda kalanlar...

herifler ZAM yaptılar KW/saat üzerinden vergiler cart-curt v.s derken çıplak maliyeti üzerine bir de abuk
oranlarda vergi v.s adı altında tam soyguna çıkıyorlar,ama böyle "soygunlar" bizim memleket de
çok yasal,ama silahı çekip bankaya dalsan ver ülen paraları dedinmi kafadan gasp dan 20 sene yersin hilafsız:haha

Elektrik yanında SU da geçirmece tarifeden yani "içersen"!
GAZ desen aynen tam geçirmece,millet kışın yakamıyor hallere düşmüştür!

-komik ama gerçek bir bir anı;adam KOMBI yaptı,iki sene kullandı bu sene Kömüre döndü yaw:kas
üstelik yer ANTALYA

tavsiyem soğuğa alıştırın bünyenizi,üstelik daha sağlıklı dır!

Bu tarifeler memleketin çoğu yerinde aynı değildir!
Antalya biraz fazla geçirmece oluyor

Son olarak ben teselliyi nerede buluyorum biliyormusunuz?? elek.fat. bakıyorum kaç KWA tüketmişim
sonra iyi yaw bu ay da güzel yani az tüketmişim diyorum:clap2
TL kısmına bakmak istemiyorum bile!
Hanım bana sen kafayı yedin herhalde diyor,yaw kaç para ödeyeceksin sen ona bak bakalım
ülen ben oraya mahsus bakmıyorum,zira ona buna saydırmak dan yoruldum,usandım...
heriflerin kulakları acaba hiç çınlıyormu,abi millet amma saydıryor yaw bunlara

adam sonra ...yine benim oyum malum partiye... diyebiliyor:haha1

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
arkadaşlar zam değil güncelleme alışın artık izmirde banada 700 tl geldi.yani antalya değil her yerde öpüyorlar sadecene eşşekleri koyunları damda ufo ile veya klima ile ısıtan yerlerde öpmüyorlar neresi olduklarınıda herkes biliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt