Ankastre Fırın tavsiye

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
karbon filtre 1 sene kullandık 3 4 ay idare etsede sonra işlevsiz kaldı .Bende balkona çıkış açtım boru ile uzattım hocam .Kısaca sağlıksız deniliyor karbon filtreler için ?
Kullanım süresine paralel evet ortalama 6 ay ömürleri olmakla birlikte, aktif karbon denen arkadaşın kimyasal yapısı gereği yerinden çıkartılıp güneşte gün boyu bekletildiğinde bir süre daha görevini yerine getirdiği biliniyor. Yine de Yemek kokusunu havaya salmak gibi bedava bir yöntem ile kıyaslandığında çok zaruri durumlar dışında tercih edilmiyor :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Kullanım süresine paralel evet ortalama 6 ay ömürleri olmakla birlikte, aktif karbon denen arkadaşın kimyasal yapısı gereği yerinden çıkartılıp güneşte gün boyu bekletildiğinde bir süre daha görevini yerine getirdiği biliniyor. Yine de Yemek kokusunu havaya salmak gibi bedava bir yöntem ile kıyaslandığında çok zaruri durumlar dışında tercih edilmiyor :ok

onu bilmiyordum hocam :)
bizimde mütahit baca deliği açmamış evlilik zamanı zor geldi 1 yıl kadar kullandık.

Aslında doğa ve komşular adına bacalı kullanımda bile karbon kullanılsa fena olmaz :)Servis motorun zorlandığını söylemişti ama bilmiyorum gerçeğini :hmm

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
onu bilmiyordum hocam :)
bizimde mütahit baca deliği açmamış evlilik zamanı zor geldi 1 yıl kadar kullandık.

Aslında doğa ve komşular adına bacalı kullanımda bile karbon kullanılsa fena olmaz :)Servis motorun zorlandığını söylemişti ama bilmiyorum gerçeğini :hmm

Motorun zorlanması imkansız, ancak önü bomboş olan bir motorun emiş kapasitesi ile önünde granül filtre olan motorun çekiş kapasitesi değişir elbette :ok

Motor onda zorlanacaksa havayı nasıl çekecekmiş :kiskis

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Motorun zorlanması imkansız, ancak önü bomboş olan bir motorun emiş kapasitesi ile önünde granül filtre olan motorun çekiş kapasitesi değişir elbette :ok

Motor onda zorlanacaksa havayı nasıl çekecekmiş :kiskis

bilmiyorum artık servis uydurmuş ta olabilir :)

iyi günler dilerim hocam . :mutlu

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Arkadaşlar ankastre seti alacağım bu hafta içerisinde.Vestel tavsiye eder misiniz? Garanti süresi müşteri memnuniyeti, diğer markalara göre müşteriye olan pozitif yaklaşım ve genel manada pek şikayete rastlamamam sebebiyle vesteli ,ferre bosch arçeliğe tercih edeyim diyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri