Ankastre Fırın tavsiye

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,435
32
kaliteli olsun uzun yıllar kullanayım servisi olsun derseniz arçelik yılların tecrübesi var pişirici sınıfında.Vestel de son yıllarda güzel ürünleri var arçelik kadar olgun olmasa da başarılı yani en azından eşim fırından ocaktan memnun.

İşimi görsün derseniz bim e gelen kumtel falan işinizi görecektir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kaliteli olsun uzun yıllar kullanayım servisi olsun derseniz arçelik yılların tecrübesi var pişirici sınıfında.Vestel de son yıllarda güzel ürünleri var arçelik kadar olgun olmasa da başarılı yani en azından eşim fırından ocaktan memnun.

İşimi görsün derseniz bim e gelen kumtel falan işinizi görecektir.

Bölgemdeki yetkili servisi çok sevdiğim bir kardeşimdir.
Bir gün benim istikametimde bir montajı olduğu ve kendisinin de yetişemeyeceği durumu ortaya çıkınca ricası üzerine onun yerine montajına gittim. BİM veya A101 satışıydı tam hatırlamıyorum ancak market ürünü olmasına rağmen oldukça tok ve gayet de şık üründü.

Montajını ve tanıtımını bizzat yaptım, Ürün gayet sağlam ve fonksiyonel duruyordu.

@Domestos un dikkat çektiği noktaya ben de dikkatinizi çekmek isterim, Bu gün SAMSUNG markası dahi ankastrelerini SİMFER firmasına yaptırıyor. Yani MARKA adı altında gereksiz paralar vermenize gerek olmayabilir :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,435
32
Bölgemdeki yetkili servisi çok sevdiğim bir kardeşimdir.
Bir gün benim istikametimde bir montajı olduğu ve kendisinin de yetişemeyeceği durumu ortaya çıkınca ricası üzerine onun yerine montajına gittim. BİM veya A101 satışıydı tam hatırlamıyorum ancak market ürünü olmasına rağmen oldukça tok ve gayet de şık üründü.

Montajını ve tanıtımını bizzat yaptım, Ürün gayet sağlam ve fonksiyonel duruyordu.

@Domestos un dikkat çektiği noktaya ben de dikkatinizi çekmek isterim, Bu gün SAMSUNG markası dahi ankastrelerini SİMFER firmasına yaptırıyor. Yani MARKA adı altında gereksiz paralar vermenize gerek olmayabilir :ok

katılıyorum hocam misal davlumbaz dediğin şeyin yapısı mantığı belli birkaç kuger miydi neydi üstün Alman markaları dışında hepsi traktör gibi ses çıkarıyor, leke tutuyor içi yağlanıp kirleniyor. Şimdi böyle bir alete 1000 2000 3000 tl leri vermeyi mantıksız buluyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
katılıyorum hocam misal davlumbaz dediğin şeyin yapısı mantığı belli birkaç kuger miydi neydi üstün Alman markaları dışında hepsi traktör gibi ses çıkarıyor, leke tutuyor içi yağlanıp kirleniyor. Şimdi böyle bir alete 1000 2000 3000 tl leri vermeyi mantıksız buluyorum.

Davlumbaz demişken, kasa dizaynı hatası nedeniyle SÜSLER ve HOOVER markası Davlumbaz alınmaz açık ve net.

SÜSLER'i montajlardan, HOOVER markasını da kendi evimden gayet iyi biliyorum :kiskis

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,435
32
Davlumbaz demişken, kasa dizaynı hatası nedeniyle SÜSLER ve HOOVER markası Davlumbaz alınmaz açık ve net.

SÜSLER'i montajlardan, HOOVER markasını da kendi evimden gayet iyi biliyorum :kiskis
sorun nedir ki hocam?İki markayı da pek görmedim süslerin zamanın da sobaları meşhurdu??

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Biz mesela beko kullanıyoruz. Doğruya doğru harika pişiriyor. Beko marka aspiratör de motor arızası vermişti. Yetkili servisten ölçüler değişmesin sök tak başka marka model almayım diye moturunu değişmiştim 150 TL ye...

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Biz mesela beko kullanıyoruz. Doğruya doğru harika pişiriyor. Beko marka aspiratör de motor arızası vermişti. Yetkili servisten ölçüler değişmesin sök tak başka marka model almayım diye moturunu değişmiştim 150 TL ye...
Arçeliğin hakkını yememek lazım ocak fırın aspiratör gruplarında. Köyde babannemin 20 yıllık fırını daha çalışıyor hiç tamir felan görmemiş. Zaten babannem bir şeyin garantisi bitince bozulursa çöpe atan biridir.
10 yıldan fazladır p3 turbo lx aspiratör kullanıyoruz köyde banamısınız demedi daha çalışıyor. Ben eski örnekler verdim ama amcam 1 yıl önce sıfır ev aldı arçelik ankastre set koydu çok memnunlar

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,435
32
Kasayı dizayn eden sevgili möğendiz kardeşimiz, aspire çıkış açısını yanlış hesaplanmış, karbon filtre takmak istediğinizde filtre çeperi ana gövdeye denk geliyor ve yuvaya girmiyor :kiskis

karbon filtre 1 sene kullandık 3 4 ay idare etsede sonra işlevsiz kaldı .Bende balkona çıkış açtım boru ile uzattım hocam .Kısaca sağlıksız deniliyor karbon filtreler için ?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
karbon filtre 1 sene kullandık 3 4 ay idare etsede sonra işlevsiz kaldı .Bende balkona çıkış açtım boru ile uzattım hocam .Kısaca sağlıksız deniliyor karbon filtreler için ?
2-3 ayda değişmesi lazım onların. Sıkıntılı biraz. Eski baca tipi iyi aslında

Geri
Üst Alt