Ankastre Fırın Parçası Tespiti

L Çevrimdışı

legend17

Yeni Üye
17 Eki 2020
24
46
Selamlar herkese, fırının alt tarafı börekleri iyi pişirmediği için rezistansdan şüphelenip arkasında ve içinden gerekli yerleri açıp kontrol ettim rezistans da bir sıkıntı göremedim fakat arka tarafın fırının üst bölümünde bir delik olduğunu gördüm ve üstünde de bir parça vardı o parça pas tutup deliğe denk gelen kısmının paslanıp erimiş olduğunu gördüm, bu parçanın görevi ve adının ne olduğunu bilen var mıdır? yardımcı olması açısından fotoları yüklüyorum şimdiden teşekkürler..
Whats-App-Image-2021-04-05-at-16-46-03.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bunun karşılığında fan fln var mıydı?
Yanlış gormiyirsam havalandırma

L Çevrimdışı

legend17

Yeni Üye
17 Eki 2020
24
46
Yani pek bunun ismini bilmiyorum. Markası neydi acaba

Beko CSF 62010​

Beko CSF 62010 FWL modeli, olmadı yarın parçayı söküp servise fiyatını soracağım muhtemelen o parça eridiği için hava kaçağı oluşuyor ve ısı tam eşit yayılmıyor böylece böreğin alt tarafı tam pişmiyor gibi duruyor teşekkür ederim ilginiz için..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben fotoları göremedim
bende gözüküyor, forum foto yüklemesinde sıkıntı var yüklemedi forum sayfasına uygunlukta harici bir siteden yükleme yaptım mini resim olarak gözüküyor sizde gözükmeme sebebi tarayıcı kaynaklı olabilir..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Fırın da rezistans arızası yoksa termostat arızası olabilir

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bizim beko ankastre fırının içinde pastan galiba delik oluşmuş. Tedavisi var mı acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt