Android TV'de Steam Link veya Geforce Now kullanan var mı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Geforce Now'ı Grundig Android televizyonumuzda denedim ve çok sevdim. Oldukça keyifliydi. Ancak ekrana tam oturmadı, altta renkli bir çizgi vardı sürekli. Bunu sorun etmedim, birkaç gün SnowRunner ve Metro 2033 oynadım sorunsuz bir şekilde. Ama dün oyundan çıkınca bu çizgi ekranda kaldı, TV'yi kapatıp açsam da gitmedi bir türlü. TV yayını olsun, Netflix, Youtube olsun, ne açsam bu çizgi ekranın alt kısmında sinir bozucu bir biçimde var olmaya devam etti. Ama tam ekran olmayan, altta ve üstte siyah bantların olduğu filmlerde bu çizginin görünmediğini fark ettim ve bir süre bu şekilde film seyrettim. Hemen akabinde renkli çizgilerin yok olması beni çok sevindirdi.
Keşke görüntü alsaydiniz.

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Keşke görüntü alsaydiniz.
Hiç aklıma gelmedi ne yazık ki. Ama bu fotoğraftaki kırmızı, yeşil renklerin ekranın alt kısmında yer aldığını düşünebilirsiniz. Yani çizgilerin biçimi bunlara benziyordu, dümdüz değildi.

resim_2023-06-03_210948168.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Hiç aklıma gelmedi ne yazık ki. Ama bu fotoğraftaki kırmızı, yeşil renklerin ekranın alt kısmında yer aldığını düşünebilirsiniz. Yani çizgilerin biçimi bunlara benziyordu, dümdüz değildi.

resim_2023-06-03_210948168.png
Çok garip bir şekilde android kısmının ekran kartı görüntüde artifact dediğimiz hata bırakmış. Normalde bu servislerin sistemin kendi donanımını kullanmadığını biliyorum. Ancak bu geri bildirimlerden sonra kafamda soru işareti oluştu. Oyunun tamamını yerel donanımla çalıştırmasa bile aktarılan görüntü yerel donanımı zorlayacak düzeyde gibi geliyor. Muhtemelen kalıcı olmayacak ama servisleri tekrar kullandığınızda benzeri çizgiler çıkabilir, kaybolabilir gibi geliyor.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

muskara

Yeni Üye
9 Ocak 2019
21
37
Merhaba

bende daha önce mecool km6 cihazı vardı gfn aboneliğimde vardı. Anca box cihazdan sanırım
ekran donuyordu arka planda sesler geliyordu bir türlü çözemedim.
Box cihazdan dı sanırım bende cihaz sattım. mini pc aldım windows ve and tv os kurdum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt