Android TV Renk Ayarlarının Etki Etmemesi

K Çevrimdışı

kater1977

Yeni Üye
28 Ocak 2023
19
47
Arkadaşalar 65qa9700 televizyonum var. Android ana ekranında yaptığım renk ayarlarının ana ekrana ve bazı uygulamalara etki etmediğini fark ettim. Değişiklikler sadece Youtube ve Netflix gibi uygulama içinde renk ayar menüsüne gire bildiğimiz uygulamalarda etkili oluyor. İptv vb uygulamalarda renk ayarları etkin olmuyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
İptv programı(apk) ne kullanıyorsun acaba :alala
Çünkü onun içinde ayrıca ayarlarda olabilir "renk ayarı" olarak.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
K kater1977
Canlı Tv/ Home (Menü)/ Ayarlar/ Cihaz Tercihleri/ Resim/ Resim Modu/ Kullanıcı/ OK
Açılan resim ayarları menüsünde istediğiniz ayarları yapın.
NOT: Sonradan yüklenen uygulamada ana ayar etkili olur teraspy teraspy üstadın da yazdığı gibi sonradan yüklenen uygulamanın kendi ayar menülerinde resim menüsü varsa onu kullanabilirsin.

K Çevrimdışı

kater1977

Yeni Üye
28 Ocak 2023
19
47
K kater1977
Canlı Tv/ Home (Menü)/ Ayarlar/ Cihaz Tercihleri/ Resim/ Resim Modu/ Kullanıcı/ OK
Açılan resim ayarları menüsünde istediğiniz ayarları yapın.
NOT: Sonradan yüklenen uygulamada ana ayar etkili olur teraspy teraspy üstadın da yazdığı gibi sonradan yüklenen uygulamanın kendi ayar menülerinde resim menüsü varsa onu kullanabilirsin.

Hocam etkili olmuyor işte onun için soruyorum. Zaten ana ayardan yapıyorum ayarlamaları.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Hocam etkili olmuyor işte onun için soruyorum. Zaten ana ayardan yapıyorum ayarlamaları.
Smartta ayrı ayar yapıldığını biliyorum şimdi android tv de de denedim bir üst mesajımda yazdığım gibi Canlı tv ayrı ayar internet portali uygulamalarına Netflix ve Youtube ayrı ayar yapılabiliyor.

K Çevrimdışı

kater1977

Yeni Üye
28 Ocak 2023
19
47
Smartta ayrı ayar yapıldığını biliyorum şimdi android tv de de denedim bir üst mesajımda yazdığım gibi Canlı tv ayrı ayar internet portali uygulamalarına Netflix ve Youtube ayrı ayar yapılabiliyor.
Hocam zaten yazımda belirttim Netflix ve Youtube da problem yok. Problem diğer uygulamalarda.

Geri
Üst Alt