Android Tv Box, PC, İOS - İpTV

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
slm
test amacli 49ud8400 tv imde bulunan ssiptv yi trt nin ucretsiz linkleri ile denemistim sorun cikmadi.ücretli iptv server ler ede guvenemiyorum...

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
tv box Türkiye'den alabileceğim uygun fiyatlı kaliteli bir cihaz önerisi olan var mı ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Bütçe nedir hocam ? Türkiye'den olması şart mı ?

bütçe sınırı yok aslında ama şöyle söyleyeyim, çok uçmakta istemiyorum. gearbest ali vs... almak isterim elbette ama yurtdışı alışveriş tecrübem sıfır birde gümrük vergisi falan uğraşmak istemiyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
yarın ki FB-bjk maçından sonra daha sağlıklı yorumlarsınız muhakkak ama genel görüşünüz nasıl, takılma donma vs... var mı, 4k içerik mevcut mu, internet hızınız nedir, birde hangi iptv ve ücreti nedir :)

resmen kombo yapmışım :haha1

Ben uzun zamandır kullanıyorum hocam , guekiptv mevcut bende yaklaşık 15 gün sonra felan bitecek üyeliğim. Şimdi ne yalan söyleyeyim uygun fiyatına göre iyi bir iptv satıcısı guekiptv , ama derbi maçlarında sıkıntılar yaşıyorum , takılmalar , donmalar felan. Ama derbi maçları hariç diğer maçlarda sıfır sıkıntı , yada film kanallarında. Kısacası derbi maçlardaki takılmalar , donmalar hariç herşeyi sorunsuz çalışıyor. Takılma oluyor dediysem devamlı değil tabi , ama rahatsız ediyor mu ediyor. Maçın 4K yayını varsa 4K olarak veriyorlar. İnternetim Ttnet , hızım 35mbps.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
bütçe sınırı yok aslında ama şöyle söyleyeyim, çok uçmakta istemiyorum. gearbest ali vs... almak isterim elbette ama yurtdışı alışveriş tecrübem sıfır birde gümrük vergisi falan uğraşmak istemiyorum.
Gümrük vergisinden çekinmene gerek yok hocam , satıcıya ürün paletinin üstüne düşük fiyat yazmasını söyle vergi ödemezsin. Ama o kadar beklemek istemiyosan n11'den Xiaomi Mi Box 4K alabilirsin 490 TL civarı seni üzmez :bye
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sizin kullandığınız server nedir. Birde ücreti bildirebilir misiniz acaba?
Baya bi test yayını edındım. Ama donmalar oluyo. Tvde net hızı 10 mgb gosterıyor test ettiğim zaman
Guekiptv kullanıyorum , sanırım şuan 12+3ay 150 tl olması gerekiyor. İnternet tarife hızınız nedir ?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Gümrük vergisinden çekinmene gerek yok hocam , satıcıya ürün paletinin üstüne düşük fiyat yazmasını söyle vergi ödemezsin. Ama o kadar beklemek istemiyosan n11'den Xiaomi Mi Box 4K alabilirsin 490 TL civarı seni üzmez :bye
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Guekiptv kullanıyorum , sanırım şuan 12+3ay 150 tl olması gerekiyor. İnternet tarife hızınız nedir ?

xiaomiye aklım kaymıyor değil hani ama bir yandanda henüz internet bağlanmadı o yüzden yurtdışından almakta fiyat anlamında iyi bir seçenek. tavsiyen bir cihaz/satıcı var mı hocam ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt