Android oyun dataları nasıl kopyalanır

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Geçenlerde hanımın telefonu sıkıntı çıkartınca baba-oğul yeni bir telefon aldık ,samsung A04s 64gb olan.Eski telefonda oynadığı oyunu yeni telefona yükledim,ancak bana "alo bu oyunu vestel telefona yüklesen de bunun pilini pat diye yemesem" dediğinde olup olmayacağına bir türlü karar veremedim,işin garibi vestel telefon 4.4.2 olduğundan playden oyun da yüklenmiyor nedense :),hatta hiç bir şey yüklenmiyor desem yalan olmaz.Şimdi asıl sorum şu, ben apk yı yüklesem oyun datalarını da kopyalıyabilir miyim gençler ,ne dersiniz :alala

EK: tüm kullanıcı ayarları yeni telefona yüklendi :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,875
Sayın Emmi. Söz konusu oyun dataları bildiğiniz gibi Android/obb klasöründe depolanıyor. Ancak Play' den oyunu yükleyememe sebebiniz Android versiyonu ile uyumsuzluğu olabilir mi? Apk yüklemesinden sonra oyunun açılıp açılmadığını deneyip ondan sonra dataları kopyalasanız. Ya da oyun ismi verebilirseniz bende de bir 4.4.2 cihaz kalmıştı sanırım. Testini yaparız.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sayın Emmi. Söz konusu oyun dataları bildiğiniz gibi Android/obb klasöründe depolanıyor. Ancak Play' den oyunu yükleyememe sebebiniz Android versiyonu ile uyumsuzluğu olabilir mi? Apk yüklemesinden sonra oyunun açılıp açılmadığını deneyip ondan sonra dataları kopyalasanız. Ya da oyun ismi verebilirseniz bende de bir 4.4.2 cihaz kalmıştı sanırım. Testini yaparız.
Yeni eski diye versiyon farkları kaynaklı olmayabilir ama denemek lazım belki olur

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
balon oyunu saga 3 gibiydi ,tam hatırlamıyorum :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,875
balon oyunu saga 3 gibiydi ,tam hatırlamıyorum :)
Oyunun tam ismini bulabilirseniz kullanıcı dosyaları obb klasöründedir. Oradan oyun klasörünü komple kopyalayıp obb klasörüne aktardıktan sonra oyunun dosyaları görmesi gerekir. Bubble witch 3 saga olarak oyunu arattım ama apk kaynaklarımda bulamadım. Ona göre hareket edebiliriz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt