Android oto teyp önerisi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Bir tuhaflık var. Bak ekran görüntüsü;

Screenshot_2023-06-02-20-44-26e4ecbb1e88d77fad.jpg

En başta linki olan ürün ücretsiz gönderimmiş. Bu üründe de gönderim ücreti bu kadar çıkıyor. Üye girişi yapmadan bakmış olabilir misiniz?

Bu arada memnuniyetle. Ama bir şartım var. Ürün geldiğinde montajı, deneyimi v.s. için mutlaka yeni konu isterim. :tara

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Bu da diğer ürün;

ae.jpg

Bir de Tesla modelini beğenmişsiniz. Klima Otomatik mi?

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
12 volt bir radyo ile max 20 watt alınır, gerisi barış çığrış, her sesin birbirine girdiği 55 watt bir gürültü olur 😊
Aslında yorumunuzdan çok polemik çıkar ama ben yumuşak bir geçiş yapacağım.

Arabanın orijinal teybini de 12V yapmışlar, ya Peugeot işi bilmiyor ya da bize bunu layık görüyor.

12V üzerindeki cihazlar 20.000 TL civarı fiyatlara satılıyor. Orta ve düşük seviye cihazlar bu ayarda oluyor, Sony bile 12V kullanmış;
Sony_XAV-AX3005DBjpg.jpg

Arabayı yakın gelecekte satmayı düşündüğümden teybe o kadar para yatırmak istemedim. Aklımın diğer markalarda kaldığını zaten yukarıda yazmıştım. Diğer yandan, aradaki fiyat farkına kaliteli bir amfi + hoparlör takımı alınıp, üst seviye bir teypten daha iyi bir ses kalitesi yakalanabilir.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880

Arabanın orijinal teybini de 12V yapmışlar, ya Peugeot işi bilmiyor ya da bize bunu layık görüyor.

12V üzerindeki cihazlar 20.000 TL civarı fiyatlara satılıyor. Orta ve düşük seviye cihazlar bu ayarda oluyor, Sony bile 12V kullanmış;
Sony_XAV-AX3005DBjpg.jpg

Arabayı yakın gelecekte satmayı düşündüğümden teybe o kadar para yatırmak istemedim. Aklımın diğer markalarda kaldığını zaten yukarıda yazmıştım. Diğer yandan, aradaki fiyat farkına kaliteli bir amfi + hoparlör takımı alınıp, üst seviye bir teypten daha iyi bir ses kalitesi yakalanabilir.
Hatta bende izninizle birşey eklemek istiyorum. Sistemin performansı, gücü açısından düşündüğümüzde voltaj değil de amper değerini hesaplamamız, bunun içinde akü şarj dinamosu v.s. gibi değerleri konuşmamız daha doğru olmaz mı?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Aynen otomatik klima

IMG-20230602-WA0002.jpg
O zaman on numara olacak. Dur ben birkaç alternatifte araştırayım. Bu arada ben 2011 modelini kullandım. Rahmetli annemin en sevdiği arabaydı. 2011 makyajdan hemen önceki versiyonuydu. Sıfır almıştım. Tekrar kazasız belasız kullanmak nasip olsun diyelim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
O zaman on numara olacak. Dur ben birkaç alternatifte araştırayım. Bu arada ben 2011 modelini kullandım. Rahmetli annemin en sevdiği arabaydı. 2011 makyajdan hemen önceki versiyonuydu. Sıfır almıştım. Tekrar kazasız belasız kullanmak nasip olsun diyelim.
Sevmediğim bir şahıs çok sevdiğim bir arkadaşıma satmış aracını :kiskis

Önceki gün arayıp ricacı olunca kıramadım.
Teyp aldıktan sonrada taktırma işinizde bana kalacağını düşünüyorum :kiskis

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Hatta bende izninizle birşey eklemek istiyorum. Sistemin performansı, gücü açısından düşündüğümüzde voltaj değil de amper değerini hesaplamamız, bunun içinde akü şarj dinamosu v.s. gibi değerleri konuşmamız daha doğru olmaz mı?
Çok teknik bir konu olduğu için beni aşıyor açıkçası, ne söylesem yanlış olur 🙂

Tesisat işi ile uğraşanlar bile birbirinden farklı şeyler söylüyor, onlar da grup grup bölünmüş 😃

Bir tanesi aman mid range takma diyor, öbürü mid bass yaramaz mid range takalım diyor, bir tanesi Pioneer TS-S20 piyasadaki en iyi tweeter diyor, öbür tesisatçı ''Bunlar hep hikaye, kristali mristali yok, tweeter tweeter'dır'' diyor, kimisi Vietnam üretimi olanlar dandik derken diğer grup ne alaka diyor :hihi

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
8 çekirdek işlemci 3 yada 4 gb ram olsun gerisi hep aynı. Ses çıkış entegreleri ayni %99.
benim bmw konusunda bende ayni seyleri yazmayi düsünüyordum su anda karar asamasindayim baktigim bütün cihazlar birebir ayni hic bir fark görünmüyor menüler vs bile ayni ayni kaynaktan cikmis kopyalar hepsi
aralarindaki fark ayni telefonda oldugu gibi islemci ve ekran kalitesinde degisiyor sanirim

örnek:

S0f581caf018d4a9ea96ecbc4b4c5b444o.jpg

Ses çıkışları da güzel olsa keşke.
Sony Pioneer da o bölüm güzel ama fazla pahalı. :kiskis
o farki verene kadar iyi hoparlör ve amfi daha cok fayda saglar zaten yazmislar ama ben geri kalmiyim dedim :kas
Ben bir ara 50 euroluk bir modelinden aldım sesi fena değildi, bendeki hoparlör ile alakalı da olabilir ama çok yavasti😁
Mosfet olsa dahi bir yere kadar idare ediyor. Şahsen ses olayını bu amfi ile çözdüm. Hiçbir ekstra kablo çekme vs gerektirmez. İso soketleri ile direk monte edilir ve 4x45 watt rms çıkış gücüne sahib. 50watt rms 4 kaliteli hoparlör ile devasa subwooferlara gerek kalmıyor.

Screenshot_2023-06-02-08-40-25-476_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg
arkadasin eski arabadan ayni böyle cikma hoparlör hatta kondansatör var fakat arabanin dösemeleri sökme kablo cekme konusunda deneyimsiz oldugum icin öyle duruyor en azindan bagaj hoparlöründen cikis alip oraya bi hoparlör atayim dedim ama kablo parasi cihazin kendisinden pahali android radyo olayini halledince belki onu yapmaya calisirim

Amazon product ASIN B0BN2ZDRQD

Sony_XAV-AX3005DBjpg.jpg

tam benim aklimdakini söylemissin orta /iyi karar bir dsp amfi 150 euro kaliteli bir radyo yerine daha uygun birsey +amfi kombinasyonu daha iyi olur gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt