Android Box Aranılan / Kullanılan / Tavsiye Edilen Uygulama Paylaşım Konusu

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
IPTV için Perfect Player kullanıyorum ayarlarından decoderi HW+ olarak seçince güzel performans veriyor. Ayrıca tasarımı tam bir STB tadı veriyor. Denemenizi öneririm.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
iptv için

iptv extreme (ver. 101)

uygulamasını yükledim.
hem sade, hem hızlı,
.m3u şeklinde server linkini upload edebiliyorum (server kanal eklese, yerini değiştirse vs otomatik yüklenmiş oluyor)
görüntü kalitesi bayaa iyi, normal uydu alıcıdan izlermiş izlenimi veriyor.

tavsiye edebilirim, deneyebilirsiniz. (isterseniz apk upload edebilirim.)

film izleme uygulaması olarak stremio yu kurdum. iyi hoş ama altyazılı hep. türkçe dublaj olarak film izlenebilen apk / uygulama var mıdır_?

Son düzenleme:
soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Merhabalar. amazon fire stick almak istiyorum.Tavandaki projeksiyona bağlı şekilde kullancam.Bu ürüne sahip olan var mı ? Projeksiyonun usb girişinden güç alarak bu stick adaptörsüz çalışır mı acaba?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
öncelikle hangi model Stick?
ayrıca adapter de çok büyük ihtimal 5V/2A olsa veya min 1,5A olsa bile USB portlar bunu desteklemez
ve tavsiye de etmem!

tam hangi işlemler için bunu alacaksın??? örneğin bol bol stream üyeliklerinmi var bunun desteklediği
siteler için?

++
Not;USB portlar normal de 0.5Amper destekler bazı cihazlar da bu güç desteği 0.9A olur çok çok azın da
ise 1.1/1.2A gibi olurlar ve bunlara güç adapter bağlanmaz hatta bazı ext.HDD ler vardır(örneğin ben de
bir tane var-Toshiba Canvio 1Tb)>>>1.0-1.2A güç isterler!!! dolayısıyla USB portlar dan güç istemeyin!

şimdi PJ ünitesi tavan da olduğuna göre,adapter in güç kablosu kısa olduğu için böyle bir şey düşündüysen
o zaman çare var;adapter kablosunun ucu kesilip yeni uzun uygun bir kablo ile birleştirip prize bu şekilde
iletebilirsin,artık burası sana kalmış bir işlem

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
öncelikle hangi model Stick?
ayrıca adapter de çok büyük ihtimal 5V/2A olsa veya min 1,5A olsa bile USB portlar bunu desteklemez
ve tavsiye de etmem!

tam hangi işlemler için bunu alacaksın??? örneğin bol bol stream üyeliklerinmi var bunun desteklediği
siteler için?

++
Not;USB portlar normal de 0.5Amper destekler bazı cihazlar da bu güç desteği 0.9A olur çok çok azın da
ise 1.1/1.2A gibi olurlar ve bunlara güç adapter bağlanmaz hatta bazı ext.HDD ler vardır(örneğin ben de
bir tane var-Toshiba Canvio 1Tb)>>>1.0-1.2A güç isterler!!! dolayısıyla USB portlar dan güç istemeyin!

şimdi PJ ünitesi tavan da olduğuna göre,adapter in güç kablosu kısa olduğu için böyle bir şey düşündüysen
o zaman çare var;adapter kablosunun ucu kesilip yeni uzun uygun bir kablo ile birleştirip prize bu şekilde
iletebilirsin,artık burası sana kalmış bir işlem
Amazon fire stick 4k alacağım model. Kablo sayısını azaltmak için güç işimi usb den veririm sesi de Bluetooth üzerinden aktarırım diye düşündüm hocam. Projeksiyon tavana takılı. Dediğiniz gibi yapacsx sanırım teşekkür ederim

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
hocam senin elin Karaköy yapar,Karaköy Pasajına gideceksin,adaptörü de orada kes-ekle
yaptırarak istediğin gibi yaptırırsın,sanırım Kadıköy deki Yazıcıoğlu Pasajında da yaptırırsın

Bu "Box" çılar var ya yani Çin liler,herifler en dandik trafoyu veriyorlar! hem amperleri
genel de daha düşük hem de ciddi dandik mal bunlar yaw,ben bu sebebten kaç senedir
kendim aldığım trafoları takıyorum! yerli montaj bunlar,Çin işi yine ama bazıları ciddi kalite!
("Yıldırım" böyle örneğin)ben bir sürü Box alırım,trafosunu hiç bakmadan kaldırır benimkileri takarım:kiskis
2Amper çıkar ben 3Am takarım! veya 12V ler de 2 çıkar ben 3 takarım veya 5V de 4a takarım
gibi,aklınız da olsun sonra güç yetmedi yaw bu HDD yi takıyorum tık-tık içinde ses geliyor
veya açmadı-tanımadı demeyin!

Amper yetmiyor da ondan!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt