Duyuru 🔥Amlogic S928X işlemci listesine eklemiş 🔥

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
S928X Amlogic işlemci listesine eklenmiş.
Buda bize bu sene içinde S928X işlemcili cihaz Satışa çıkacağını gösteriyor Homatics 2024'e bıraktı, Büyük ihtimalle İlk SDMC satışa sunacak.
Merakla bekliyoruz yakında detaylı paylaşım yapılır.

IMG_20230531_020611.jpg
IMG_20230531_020644.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
-928 için "marka" dan bağımsız acaba kaç tane ana üretici ve tabiki "Marka" çıkacak?
ben markasına hiç bakmıyorum,bana lazım olan öncelikle 928 denen meret ve tabi ki
"Root" lu gelmesi,ne lisansı yaw,Stream isteyen adam gider malum bir kaç marka cihaz
ona takılır veya sadece stream ise onuda zaten TV yapıyor!

-ayrıca GPU ne takacaklar,kafam en çok buna takılıyor şimdilik??

malum bu herifler illa ki bir taraf dan kısacaklardır,her zaman ki gibi!

-RAM/ROM dan sıkıntı çıkmaz benim için 4/32 yeter de artar bile!

ancak resim kalitesine etki edecek bazı şeyler asıl beklentim olarak duruyor
GPU onun için önemlidir!

-ama 2024 yılı çıkış gibiyse,yaw bu çooook uzun bir süre be,sıkıldık gari 905X4 den
bizlere rootlu yeni bir şeyler l:hmmazım

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
-928 için "marka" dan bağımsız acaba kaç tane ana üretici ve tabiki "Marka" çıkacak?
ben markasına hiç bakmıyorum,bana lazım olan öncelikle 928 denen meret ve tabi ki
"Root" lu gelmesi,ne lisansı yaw,Stream isteyen adam gider malum bir kaç marka cihaz
ona takılır veya sadece stream ise onuda zaten TV yapıyor!

-ayrıca GPU ne takacaklar,kafam en çok buna takılıyor şimdilik??

malum bu herifler illa ki bir taraf dan kısacaklardır,her zaman ki gibi!

-RAM/ROM dan sıkıntı çıkmaz benim için 4/32 yeter de artar bile!

ancak resim kalitesine etki edecek bazı şeyler asıl beklentim olarak duruyor
GPU onun için önemlidir!

-ama 2024 yılı çıkış gibiyse,yaw bu çooook uzun bir süre be,sıkıldık gari 905X4 den
bizlere rootlu yeni bir şeyler l:hmmazım
abi rootlu olmaz daha çıkmadan ölü doğmuş demektir tüm dünya stream medyalara kayarken sen yan yollarda araba süremezsin

bu chipsetlerde gpu oyun oynarken lazım olur abi görüntü oynatımında ana işlemci kullanılır

905X4ün cadence sorunları var inşallah s928de bunları filan giderirler de realteke ve apple işlemcilere ciddi alternatif olur

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
62
diğer bölümde yazmıştım bu haberi okumadan, umarım herhangi biri bu yıl içinde çıkarır, şuan medya playersiz beklemedeyim,
s928x ilk beklentimdi hangisi önce satışa sunarsa diye, sonra zidoo z9x pro o da şahsi tahminim 270-350 eu arası olur ki değer mi? olacak,
eğer bu süreçte iyi bir haber çıkarsa s928x, 300 eu ya yakın olursa zidoo z9x pro yoksa nvidiaya dönüş yapacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt