Amazondan Satılık 55R752U Regal TV Fırsat Olabilir

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Üründen memnun kalmanıza inanın çok sevindim.

Teşhis, öngörü ve tavsiyelerimin bu güne kadar kimseyi üzmemiş olması ayrı bir mutluluk benim için ?
Çok teşekkürler adem abi, samimiyetine uzun zamandır inanıyorum, aynı şekilde tarafsızlığına da.

Ürün tam tamına dediğin gibi çıktı
Siyahları mükemmel değil ama ortalamanın üzerinde ve bulutlanma sıfır, hiç yok bu yüzden siyah renk her bölgede aynı seviyede siyah olduğu için siyahları çok beğendik.

Muldischarge de gayet iyi, sihaylarda karıncalanma ve başka renklere çalan bir renk tonu yok.

MDKS seviyesi de bence gayet iyi, güncel Vestel üretimi VA paneller ile karşılaştırdığımda, yan açıdan izleme anlamında 752u birazcık daha iyi.

Dediğin gibi arkadaki led barların silüeti panel testi esnasında çok dikkatli bakıldığında görülebiliyor, ama görmek istersem ve çok dikkatli bakarsam. Bence bu durumda hiç ama hiç sorun değil, sen demesen ben zaten göremezdim bu led bar silüetini.
Tv izlerken söz konusu led barların silüetini görmek imkansız.

Velhasıl tam dediğin gibi bir tv çıktı, tekrar teşekkürler.

Kurulum öncesi ve kurulum esnasında tv yi montaj işi adete sorun yumağına dönüştü.
Uzun hikaye...

Kuruluma gelen teknisyen, benim bilinçli bir tüketici olduğumu ve haklarımı da gayet iyi bildiğimi anladı, davranışlarını ve tavrını değiştirdi, kurt olarak girdiği evden kuzu olarak çıktı.

En sonunda sen Adem HELVACI'yımı takip ediyorsun dedi bana...

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
kurt olarak girdiği evden kuzu olarak çıktı.

En sonunda sen Adem HELVACI'yımı takip ediyorsun dedi bana...
Kalın yaptığım yer çok çok önemli olmakla birlikte, ikinci husus ile ilgili de geri dönüşler alıyorum son zamanlarda :)

İnanın bu benim için büyük mutluluk, sebebi Adem Helvacı isminin geçmesi değil, Bilinç düzeyimizin ne derece yükselmeye başladığının bir göstergesi işareti olduğu için önemli.

Var olsun dostlar, sizler olmasanız gerçekten bunları başarabilmek mümkün değildi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bugün montajımız yapıldı, paneli gayet güzel, özellikle siyah performansı gayet güzel.

IMG_20210929_212343.jpg
Kabloların durumunu beğenmedim ,şu plastik kablo kutusundan alıp içinden geçir bari ,tabii bu arada güle güle kullanın :ok

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Kabloların durumunu beğenmedim ,şu plastik kablo kutusundan alıp içinden geçir bari ,tabii bu arada güle güle kullanın :ok

Teşekkürler Alattin abi, tv yi abime aldık güle güle kullanıyor kendisi ?

Evet kablolar falan darmadağın, oda ve hoparlörler de darmadağın, tv yeni kurulduğu gün çektim o fotoğrafları.

Tv nin altına ünite kuracak abim ve hoparlörleri güzelce yerleştirecek, hatta yerleştirmiştir bile.

Üniteyi tv nin altına yerleştirip o kablo çöplüğünü çoktan temizlemiştir abim.

B Çevrimdışı

bravo15

Yeni Üye
2 Eki 2021
7
33
A Adem Helvacı Regal 55R752U satın aldım. Bir haftadır kullanıyorum. Profesyonel bir izleyici değilim fakat mağazada televizyonlar ve markalar arası farkları canlı deneyimledim birçok kez. Bu model gerçekten güzel bir resim sunuyor fiyatına ve markasına göre. size ve bu televizyonu ön plana çıkaran arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt