Amazon TR indirim

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
İşte böyle durumlarda ihtiyaç çok önemli. Kesin kulaklık lazımsa al derim ama çok acil değilse boşa masrafa girmemek lazım :) . Genel olarak fiyatlara baktım, indirim cidden gerçek. Ürünün fiyatına göre değişen indirimler var, misal piyasada en ucuz 200 lira olan bir ürün 170 tl civarında. Acil ihtiyacı olanlar bakıp faydalansın derim.
3 farklı tarzda 3 kulaklığım var ama hepsinden biraz memnunum hiçbiri tam olamadı :) bunu alırsam memnun kalırım deneyimledim daha önce çünkü. ama almayacağım sanırım. acelem yok. elimdekiler ölsün o zaman bakarız

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
kulaklığın fiyatı çok iyi. alsam mı almasam mı kararsızım. masrafa sokacaklar :(

şu kulaklıkla alakalı bir sorum olacak, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bu tip bir Bluetooth kulaklıkla TV'yi eşleştirip tv'nin sesini kulaklıktan alacak şekilde kullanabiliyor muyum? Mesela PS oynarken veya Netflix izlerken eşleştireyim ve ses sadece kulaklıktan gelsin?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Kablosuz şarj ben kadar kullanan kaldı mı bilmiyorum ama büyük kolaylık. Baseus yanına bunu alacağım çok iyi fiyat. Belkin Apple sattığı önerdiği markalardan.

Günün fırsatı: Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı 10 W (iPhone, Samsung, Google ve daha fazlası için Qi Sertifikalı Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı), Beyaz

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
şu kulaklıkla alakalı bir sorum olacak, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bu tip bir Bluetooth kulaklıkla TV'yi eşleştirip tv'nin sesini kulaklıktan alacak şekilde kullanabiliyor muyum? Mesela PS oynarken veya Netflix izlerken eşleştireyim ve ses sadece kulaklıktan gelsin?
Bende bunun kablolu versiyonu var ancak youtube'dan izlediğim kadarıyla kulaklık ve tv'de bluetooth olduğu sürece sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
ben kullanıyorum bi tane markasız vardı bozuldu şimdi bu ektekini alıcağım. attığınız belkin benim telefondan daha pahalı çünkü. 7 yıllık nexus4 te kullanıyorum. batarya zayıf olduğu için devamlı şarjda

Kablosuz şarj ben kadar kullanan kaldı mı bilmiyorum ama büyük kolaylık. Baseus yanına bunu alacağım çok iyi fiyat. Belkin Apple sattığı önerdiği markalardan.

Günün fırsatı: Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı 10 W (iPhone, Samsung, Google ve daha fazlası için Qi Sertifikalı Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı), Beyaz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

evet kullanabilirsiniz. tv bluetooth olsun yeterli. tabi kulaklıkta da :)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
ben kullanıyorum bi tane markasız vardı bozuldu şimdi bu ektekini alıcağım. attığınız belkin benim telefondan daha pahalı çünkü. 7 yıllık nexus4 te kullanıyorum. batarya zayıf olduğu için devamlı şarjda

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

evet kullanabilirsiniz. tv bluetooth olsun yeterli. tabi kulaklıkta da :)
Ben marka tercihi yapıyorum. Birde dikey olması önemliydi benim için bu yüzden Belkin’i alacağım. O markayı duymadım vallahi kablo fiyatına veriyor resmen iyiymiş :)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Powerbank indirimide fena :) Realme konusu baya ilgi görmüştü. 39 TL

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Baseus Mini Ja 10000mah Taşınabilir Harici Şarj Powerbank Ppjan-A01, Beyaz

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Powerbank indirimide fena :) Realme konusu baya ilgi görmüştü. 39 TL

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Baseus Mini Ja 10000mah Taşınabilir Harici Şarj Powerbank Ppjan-A01, Beyaz
Forumda işin ustaları daha iyi değerlendirir bu markayı, hızlı şarj özelliğinin olması güzel. Prime özel olması bir tık sıkıntı ama arkadaşınızda varsa ondan sipariş verebilirsiniz veya 1 aylık alıp diğer ay istemezseniz iptal edebilirsiniz(aylık 8 tl)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Forumda işin ustaları daha iyi değerlendirir bu markayı, hızlı şarj özelliğinin olması güzel. Prime özel olması bir tık sıkıntı ama arkadaşınızda varsa ondan sipariş verebilirsiniz veya 1 aylık alıp diğer ay istemezseniz iptal edebilirsiniz(aylık 8 tl)
Ben oldum sanal kartla. Netflix kullanıcısı olarak merak ediyordum, bu fırsatla 1 ay ücretsiz deneyeceğim. 39 TL bedava gerçekten.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289

Philips DLP1720CW 20000 mAh Power Bank 119 TL​

Buda iyi ama ben 39,9a 10.000 mah Baseus almıştım o kampanyadan. 1 kere deneme fırsatım oldu fena değil. 49,9 yapmışlar fiyatını :) Bu attığınız cihazın gerçek mAh değerini yazmışlar mı acaba? Benim aldığım Baseus 5800 mAh gerçek değeri. 20.000'de ne kadar kaçak var acaba merak ettim.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Buda iyi ama ben 39,9a 10.000 mah Baseus almıştım o kampanyadan. 1 kere deneme fırsatım oldu fena değil. 49,9 yapmışlar fiyatını :) Bu attığınız cihazın gerçek mAh değerini yazmışlar mı acaba? Benim aldığım Baseus 5800 mAh gerçek değeri. 20.000'de ne kadar kaçak var acaba merak ettim.
Hiçbir zaman gerçek değeri olmuyor powerbank'lerde, Sitenin üstadları biliyorlarsa yazarlar muhtemelen, bence 15000 civarıdır(Ortalama bir telefonu 4-5 kere şarj etse kafi) . Bilindik bir marka olduğu için paylaşayım dedim. Fiyatına göre senin paylaştığın ürün de gayet iyi ama gerçek değeri bi' tık düşük gibi; fiyat performans olarak bakınca çok sorun değil. Evet fiyatı 10 lira artmış hemen :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt