Amazon TR indirim

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
amazon.com.tr'de gördüm, bakalım ne gibi indirimler olacak göreceğiz.

amazon-tr.png

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Hangi kategorilerde? Prime üyesi olduğunuz için bilgilendiriyor muhtemelen.
Genel sanırım. Siz siteye girince çıkıyor mu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Genel sanırım. Siz siteye girince çıkıyor mu?
Günün fırsatlarına tıklayınca çıkıyormuş, siteden çıkış yaptım yine geldi görsel. Sadece prime'ı olanlara mı geçerli olacak bekleyip göreceğiz. Öyle olsa bile çok uygun fiyatlı olduğu için alınır bence(prime)

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Günün fırsatlarına tıklayınca çıkıyormuş, siteden çıkış yaptım yine geldi görsel. Sadece prime'ı olanlara mı geçerli olacak bekleyip göreceğiz. Öyle olsa bile çok uygun fiyatlı olduğu için alınır bence(prime)
Prime'a özel indirim değil de, erken bildirim oluyor benim bildiğim.
Prime'ın avantajı daha çok teslimat tarafındaydı.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
1 gün önce bildiriyor prime için, dediğin gibi esas avantaj teslimat çok hızlı ve bedava, üç kere test ettim onayladım
Kesinlikle öyle, yakın zamanda 2 kere sipariş verdim. İkisini de akşam saati almama rağmen ertesi gün öğlen teslim ettiler, takdir edilesi hızdalar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Dün saat 14'te sipariş geçtim, bu gün saat 16'da teslim edildi... Şaka gibi...

Neymiş, isteyince oluyormuş... Hepsibirarada, gittimigider, neonbir, trendbaba, eflatunhipo, böceksepeti size diyorum alooo sizeeee... ?

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Amazon kendini en müşteri odaklı alışveriş sitesi olarak tanımlıyor ve bunda da haksız değiller. Hem fiyat hem de satış sonrası hizmetleri gerçekten çok iyi. İade konusunda, ürün bize ulaşsın yeter diyorlar. Fiyat olarak da diğer hiçbir site Amazonla rekabet edemez. Sadece ürün gamı hala yetersiz.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Realme 7 alacağım. Geçen hafta hb akıllı saat hediye vermiş. Şuan kampanya yok. Hediye çekide yok beklemekten ağaç oldum :clap

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
%25-50 arası indirimler başlamış(sözde mi değil mi bakalım) Piyasa fiyatına göre fırsat olarak gördüğünüz ürünleri paylaşırsanız iyi olur. Ben de bir göz atayım bakalım neler var.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
kulaklığın fiyatı çok iyi. alsam mı almasam mı kararsızım. masrafa sokacaklar :(

İşte böyle durumlarda ihtiyaç çok önemli. Kesin kulaklık lazımsa al derim ama çok acil değilse boşa masrafa girmemek lazım :) . Genel olarak fiyatlara baktım, indirim cidden gerçek. Ürünün fiyatına göre değişen indirimler var, misal piyasada en ucuz 200 lira olan bir ürün 170 tl civarında. Acil ihtiyacı olanlar bakıp faydalansın derim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt