Amazon Prime Türkiye’de!

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
150
48
Amazon'un dijital yayıncılık servisi Amazon Prime Video da resmi olarak Türkiye'de de açıldı.

30 günlük deneme süresinin ardından aylık 7,90 TL...

30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından Amazon Prime'ın talep ettiği ücret sadece 7,90 TL. Diğer streaming platformlarına baktığımızda da bunun çok makul bir ücret olduğunu söylememiz mümkün. Netflix, BluTV gibi servislerde 20 TL'den aşağı bir üyelik bulmak mümkün değil. O yüzden 7,90 TL gerçekten çok makul bir fiyat. Üstelik Amazon Prime üyesi olunca farklı avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz.

Geniş bilgi için bakınız:

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İçerik sıkıntısı var. Doğru düzgün içerik yok.

L Çevrimdışı

Linky

Yeni Üye
14 Eyl 2018
13
29
Vestellere gelir mi acaba app? Netflixi de hileyle açtık ama

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
birincisi bu fiyat bence başlangıç fiyatı. ilk fırsatta artacaktır. ikincisi video kısmına takılmış herkes. büyükşehirde yaşayıp, bedava kargo ve ertesi gün elinde konsepti bence daha önemli.

L Çevrimdışı

Linky

Yeni Üye
14 Eyl 2018
13
29
linkteki aciklamayi inceleyebilirsiniz; ya yeni portal uygulamasi veya widget linki kullanarak izlemeniz mümkün

Nedense hem usb ye atmalı yöntemle hem de smarturl la bende olmadı. Usb operations da yaptım ama yine kendi turuncu portalı geliyo

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Nedense hem usb ye atmalı yöntemle hem de smarturl la bende olmadı. Usb operations da yaptım ama yine kendi turuncu portalı geliyo
eger islemi dogru yaptiysaniz, tv nizin internet baglantisinin gerceklesmesini bekleyeceksiniz sonra smart tusuna basacaksiniz,yoksa eski orjinal smart menü acilir ve bu aslinda kullanim acisindan avantajdir.

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
491
40
Son güncellemeye kadar 9360 serisi tvmde kumandadaki prime tuşuyla açılıyordu. Son güncellemeyle uygulamayı silmişler.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Resmi girişi, fiyat deneme ve diğer avantajları ile iddiali başladı..ilerisi ve rekabet için iyi oldu ama benim TV desteği yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri