Altus 403 M program sorunu

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Makine kurutmada olsun veya yıkamada, elektrik gidip geldiğinde program kaldığı yerden devam etmiyor. Sanki makineyi hiç çalıştırmamışız gibi sıfırdan yeniden başlatmamız gerekiyor. Çamaşır makinesinde sorun yok ama bu böyle. Donanımsal eksiklikden dolayı mı bu şekilde yapıyor? Arıza mı vardır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kartla alakalı sorun olabilir, tabi birde kullanım kitapçığina bakın, çünkü bazı makineler elektirik gidip gelmesinde belirli saat programı hafızada tutuyor sonra kendisi iptal ediyor. Böyle birşey yok ise eprom sorunu olabilir

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Kartla alakalı sorun olabilir, tabi birde kullanım kitapçığina bakın, çünkü bazı makineler elektirik gidip gelmesinde belirli saat programı hafızada tutuyor sonra kendisi iptal ediyor. Böyle birşey yok ise eprom sorunu olabilir
F fikoloji Hocam başka konu oluşturmadan bir konu hakkında daha bilgi alayım. Makine kapalıyken su sertliği ile alakalı bir ayar yapılıyor. İçindeki 2 de benim makinede o yere giriyorum ama diğer sertlik derecelerini kaydetmek için başla tuşuna bir defa basıyorum makine tepki vermiyor. FR 16 su sertliği için tabloda sadece kurutma ışığı yanmalıdır diyor.

Screenshot_20210228_070017.jpg

Ayar yaptığım video bu.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt