Altın sikke ortağı olacağım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bugün arkadaşa gitmiştim,elindeki eski GM4600 uydu alıcısını almaya ,muhabbet ederken mesaj geldi "biiiip" diye,açtım baktım bir numara ,hadi gerisini fotoğraftan okuyun :)

mesut2.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Uzakım uzakım ,aramadım bile,arkadaş görünce şaşırdı,nerden buluyorlar numarayı dedi :)
Engelledim zaten :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Aslında daha erken yazacaktım, unuttum :) hanım hatırlattı "yazacaktın yazdınmı" dedi ,yoksa daha erkenden yazacaktım :))

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
6-7 sene evvel babama da gelmişti böyle mesaj, hatta biz gülelim diye geri aramıştık. Şaşırdım hâlâ devam etmesine :)
6-7 sene önce :) ,acaba aynı kişilermidir ,birde "abi" demiş.
Arkadaş da arayalım alocum dedi ,salla dedim :) aslında komiser kemal olarak açacaktım da vazgeçtim :haha1
Hah aklın yolu birdir.
sen birikle hele mangırları gelince beraber öldürdürüz.
tanımadığın adamlara yedirmemiş olursun. :kas
Bu neki,basit bir SMS :) ,yazacağım başımdan geçeni bir ara :hihi

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
bu işler şakaya gelmez çok ciddi yaptırımları 10-12 seneden başlayan hapis cezaları var, yarın mesaj atan sahtekarlar teknik takibe takılır durup dururken başın ağrır. en güzeli savcılığa suç duyurusunda bulun, gerçek tarihi eserlerin alım satımı suç olduğu gibi sahteciliğinde suçu var, senin ağrıyacacağına onların başı ağrısın.

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Merhaba ben Mesut Çevik diyecek sandım bi an, kendini tanıtmasa diyecem ki yanlışlıkla atmıştır, oltalama yapıyor, Twitter daki sahte banka hesabı görünümlü Tweet ler misali :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu işler şakaya gelmez çok ciddi yaptırımları 10-12 seneden başlayan hapis cezaları var, yarın mesaj atan sahtekarlar teknik takibe takılır durup dururken başın ağrır. en güzeli savcılığa suç duyurusunda bulun, gerçek tarihi eserlerin alım satımı suç olduğu gibi sahteciliğinde suçu var, senin ağrıyacacağına onların başı ağrısın.
Katılıyorum yapılabilecek bir teknik takipte istemeden de olsa radar a girebilir... En azından önlem misali webden 2 dk bilgi amaçlı paylaşılmıştır gibisinden cimer.gov.tr ye bildirilmelidir,
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

SMS deki mevzuluk bir durum olsa acaba mesaj atar mısın ey dolandırıcı zad. Gider ellerinle eşelersin oraları :) kendin okutmaya çalışırsın... Biri acaba sizi tiye almak için yapmış olabilir mi yabancı numaradan :) teraspy teraspy

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri