Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Aslında köklü klüptür Altay,fakat bir türlü istedikleri gibi olamıyorlar ,çok şükür lige çıktılar inşallah kalırlar uzun süre.Biz fikstür çekilirken hep dua ediyoruz İstanbul takımları için, "inşallah civciv sıcaklarında gelirler İzmire"diye ,genelde tutmuyor ama ,son zamanlarda öyle oluyor :kiskis
Evet öyle köklü takımlar Altay Göztepe birde Kafkaf’ı unutmayalım :) O sıcakları hiç unutmuyorum o yüzden artık federasyon geç saatte oynatıyor ama sanırım nem fazla yine de. İzmir Antalya Sivas Erzurum gibi şehirler futbolcular için ciddi tehlikeli deplasman :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet öyle köklü takımlar Altay Göztepe birde Kafkaf’ı unutmayalım :) O sıcakları hiç unutmuyorum o yüzden artık federasyon geç saatte oynatıyor ama sanırım nem fazla yine de. İzmir Antalya Sivas Erzurum gibi şehirler futbolcular için ciddi tehlikeli deplasman :)
Yooo,Kaf-Sin-Kaf asla unutulmaz,bir Göztepeli olarak 3 maçına gittim ,hatta ilginç bir de anım var bu maçların birinde :) ,yılını hatırlamıyorum 2 arkadaş maça gittik,bir başka arkadaşın oğlu beni görmüş önce"amma benziyor" demiş,sonra gol olunca ben bağırmaya başladım,o da "ulan bu alattin abi be" demiş,yanıma geldi ,ama valla bende şaşırdım görünce ,koca kale arkasında ,olacak iş değil aslında ama oldu.Boynuma sarıldı ,sonra arkadaşlarına dönüp "beyler bu adam göztepe'li valla,bizim maça gelmiş tezarühat yapıyor" dedi.Biri atkısını bana verdi maç bitene kadar sesim kısıldı :)
O atkıyı ben de özürlü bir taraftara verdim,verirken de "ben Göztepeliyim,sana yakışır bu" dedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt