Aliexpress'ten USB şarjlı LED el feneri aldım

S Çevrimdışı

siberyazilimci

Yeni Üye
14 Şub 2024
6
25
4 fonksiyonlu led el feneri

• Yüksek güç led: El feneri, parlak ve net bir ışın sağlayan 5 yüksek güçlü led ışığına sahiptir ve bu da kamp ve yürüyüş gibi açık hava etkinlikleri için mükemmeldir.
• Şarj edilebilir pil: El feneri, sık sık pil değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak ve uzun vadede size para tasarrufu sağlayan bir şarj edilebilir pil ile birlikte gelir.
• Su geçirmez tasarım: El feneri su geçirmez olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da tüm hava koşullarında kullanım için idealdir ve yağmurda bile işlevsel kalmasını sağlar.
• Zoom fonksiyonu: El fenerinin yakınlaştırma işlevi yoktur, ancak güçlü led ışıkları geniş ve net bir ışın sağlar ve bu da büyük alanları aydınlatmak için mükemmeldir.
Temel ürün parametreleri:Model: S-141Malzeme: absLamba yuvası: led + cobAydınlatma modu: yüksek/düşük/sos/yan ışıkGüç kaynağı modu: dahili şarj edilebilir lityum pilŞarj yöntemi: mikro usb şarjSu geçirmez: ip64 su geçirmez derece (dalış için kullanmayın)Aydınlatma mesafesi: yaklaşık 100 metreYaşam süresi: 2-4 saatÖzellikler:Yüksek kaliteli sentetik plastik kullanarak, dayanıklı, sert, hasar kolay değil, ve hafif, ön 7 led lamba yuvası, parlaklık son derece yüksek, yaklaşık 100 metre aydınlatmak kolay. Projektör olarak kullanılabilen bir cob yan ışığı ile donatılmıştır.Ürün paketi içeriği:1 * LED el feneri1 * usb şarj kablosu
Almak isteyenler için ürün bağlantısı:

Ürün hakkında inceleme videosu:

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Yeni hesap açıldığında indirim mi yapılıyor :alala oğluma söyleyeyim G50-70 ana kart baksın bari :)
Evet üstad. Aliexpress'teki esnaflık kimsede yok :)

Mevcut üyeye başka, yeni üyeye başka fiyat. Sevgili oğlunuz teslimat ülkesini İngiltere, para birimini de Euro yaparsa fiyat daha da düşecek. :)
İngiltere'de bir adresin var biliyorsun değil mi üstad :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Evet üstad. Aliexpress'teki esnaflık kimsede yok :)

Mevcut üyeye başka, yeni üyeye başka fiyat. Sevgili oğlunuz teslimat ülkesini İngiltere, para birimini de Euro yaparsa fiyat daha da düşecek. :)
İngiltere'de bir adresin var biliyorsun değil mi üstad :)
Biliyorum :ok , söyledim " yarın bakayım baba " dedi ( bu arada bana sürpriz yaptı geçenlerde, yazayım dedim "gerek yok baba " dedi ama izin alırsam yazacağım :)

S Çevrimdışı

siberyazilimci

Yeni Üye
14 Şub 2024
6
25
Geri
Üst Alt