Aliexpress ürün kargo takip durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

serkan60 

Aktif Üye
21 Tem 2020
50
23
1.png

2.png
3.png
4.png

Arkadaşlar merhaba.
Aliexpress'den 16 Şubat'ta kulaklık satın almıştım. Kulaklık 22 gündür yolda ve 5 Mart'ta Türkiye'ye girdi. Girdiği günden beri takip edemiyorum. Bu konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Teşekkür ederim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
yazmıştımda yanlışlıkla silmişim ya bayağı yazmıştım

Şair neden ilk açtığı konu üzerinden devam etmiyor...???

S Çevrimdışı

serkan60 

Aktif Üye
21 Tem 2020
50
23

Şair neden ilk açtığı konu üzerinden devam etmiyor...???
eskidi...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Takipsiz kargoları Türkiye'ye girene kadar takip edebilirsin , Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra takip edilemez.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Takipsiz kargo bu belli olmaz 30 gün 60 günde sürebilir evde birisi yoksa postacı not bırakmazsa aramazsa geride gidebilir vergi olayından sonra takipsiz kargoların gelmediğini teslim alamadığını söyleyenler çok oldu ürünü aldığın satıcı ürün link yükle bakıyım kargo sartları neymiş maşallah bütün forumlara yazmışın:kiskis

Screenshot_2021-03-15-03-23-14-579_com.android.chrome.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Takipsiz kargo bu belli olmaz 30 gün 60 günde sürebilir evde birisi yoksa postacı not bırakmazsa aramazsa geride gidebilir vergi olayından sonra takipsiz kargoların gelmediğini teslim alamadığını söyleyenler çok oldu ürünü aldığın satıcı ürün link yükle bakıyım kargo sartları neymiş maşallah bütün forumlara yazmışın:kiskis

Screenshot_2021-03-15-03-23-14-579_com.android.chrome.jpg
Aynı forumun, aynı bölümüne iki kez yazanın, önüne gelen her ortama yazması gayet normal değil mi?

:kas

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Dejavu'nun kralını yaşatan içerik. Sanki ben bunu okumuştum dedirten çifte paylaşım. Çözüm için bkz: konu hortlatmak, ana sayfada görülen son mesajlar.

Ekşi entrysi gibi olsun diye uğraştım.

kafam pattes. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt