Aliexpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar

A Çevrimdışı

anlatbakim

Yeni Üye
21 Şub 2019
15
34
Aliexpress üzerinde Türkiye gönderim seçeneği bulunan mağazaları listeledim. Çok fazla seçenek olmasa da fiyat karşılaştırarak uygun gelirse bekleme süresini azaltabilirsiniz. Genelde Aras Kargo ile 3-7 iş günü içerisinde teslimat seçeneği var. Sanırım 1 tanesinde Turkey Post ile 7-15 iş günü seçeneği vardı.

Mağazalarda her ürünün Türkiye gönderimlisi yok. Tek tek bakarak hangi üründen stok var bulmanız gerekiyor. Stokları güncelledikleri için gönderimi olan ürünü değil Türkiye gönderimli ürünleri olan mağazaları paylaştım.

Ürün çeşitleri 3d yazıcı, bilgisayar ve telefon kulaklığı, araçlar için multi medya seti, araç kameraları şeklinde. Yazıyı hazırlarken yani şuan bu ürünlerde gönderim var. Ama ileride stok bittiği için seçenekler kaldırılabilir. Yorum kısmında iletirseniz güncelleyebilirim.

Araç içi set alacaklara kesinlikle incelemelerini tavsiye ederim. Vergi korkusu olmadan fiyatları Türkiye ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Malum Türkiye gönderimli olduğu için fiyatlar normal halinden daha yüksek. Ama kelepir yakalarsanız kaçırmayın.

Kategorileri Aliexpressin kendi kategori isimlerinden aldım.

KATEGORİ LİSTESİ

Bilgisayar ve Office Kategorisi

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Ender ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günüiçerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Creality 3D Store ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

Teknolojik aletlere uygun standlar ve aparatlar içeren ( örneğin laptop standı gibi ) Easy-Living mağazası Aras kargoyla 3-7 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Ostars Store ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günüiçerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Tronxy Store ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günüiçerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Romeou 3D Store ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Romeou 3D Store ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla Unique 3D Store ürünleri Turkey Post kargoyla 7-15 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

3 Boyutlu yazıcı ve parçalarını içeren ürün kataloğuyla 3D Super Shop ürünleri Aras kargoyla 3-7 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

Tablet Aksesuarları Kategorisi

Teknolojik aletlere uygun standlar ve aparatlar içeren ( örneğin laptop standı gibi ) Easy-Living mağazası Aras kargoyla 3-7 iş günü içerisinde teslim edileceğini belirtmiş.

Ses ve Kulaklık Ekipmanları

Bilgisayar ve telefon için kulaklık satan bir mağaza ve Aras Kargo‘yla 3-7 iş günü içerisinde teslimat yapılacağını belirtmişler.

Bilgisayar ve telefon için kulaklık satan bir mağaza ve Aras Kargo‘yla 3-7 iş günü içerisinde teslimat yapılacağını belirtmişler.

Ev Geliştirme Kategorisi

Ne sattıklarını pek anlayamadım ama sanırım 3D yazıcılar için motor satıyorlar. Elektronikle alakası olanlar anlar sanırım ?

Otomobil ve Motorsiklet Kategorisi

Araç için multimedya seti satan bir mağaza. Vergi muhabbeti için mantıklı bir seçenek. Satıcı da Türkiye pazarında en çok alınan listesinde olduğu için güzel bir hareket yapmış. Aras Kargo’yla 3-7 İş günü içinde teslim seçeneği bulunuyor.

Yine navifly gibi otomobil için araç içi setlerden satıyor. Aras Kargo’yla 3-7 İş günü içinde teslim seçeneği bulunuyor.

Araç içi multimedya seti ve bunun yanında kamera falanda mevcut. Aras Kargo’yla 3-7 İş günü içindeteslim seçeneği bulunuyor.

Navinin aynısı başka satıcı sanırım. Aras Kargo’yla 3-7 İş günü içinde teslim seçeneği bulunuyor.

Mekede’nin aynısı başka satıcı sanırım. Aras Kargo’yla 3-7 İş günü içinde teslim seçeneği bulunuyor.

Araç için multimedya, gps ekranı yani diğerleriyle aynı ürünleri satıyor.Aras Kargo’yla 3-7 İş günü içindeteslim seçeneği bulunuyor.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Creality 3D printer alayım dedim stok kalmamış uzunca bir süre gelmeyecekmiş.

Ronin Çevrimdışı

Ronin

Yeni Üye
15 Haz 2018
39
Creality 3D printer alayım dedim stok kalmamış uzunca bir süre gelmeyecekmiş.
ben aralık sonuda dogru aldı mstok vardı stok yok deiyip sorna iptal ettik mağazada diğer ebep seç diye baskı yaptı paso ama değiştirmedim stokta olmadığından dolayı iptal ettim 10 gün oyaladı kabul etmedi satıcı sonunda otomatik iptal oldu, bu mağazakarın hepsine sordum ne zaman gelir diye o donemde 45 gumu bulur dediler nisan ayındayız hala yok :)sonra ocak7de trde satan birindne aldım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri