Aliexpress Mecool KM8 P Tv Box Sipariş Sürecim

Nickimsonikimsi Çevrimdışı

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
41
Hocam tv box ışık hızinda ancak media player ozellikleri beni tatmin etmedi oynaticisini sevmedim sanki körler için hersey kocaman cok fazla ayrintı yok kodi kullanmayi sevmiyorum yoksa tum ayarlar onda var zaten kodi cikti mertlik bozuldu utanmasalar kodi default gelecek birde cok küçük ben kahvaltıda okadar peynir yiyorum firsat bulunca sahibindene ekleyecegim himedia yida bunuda hangisi satilmassa onu kullanirim hocam
Adlinda ben ikisinide elden cikarip bir himedia q10 pro alsam super olacak The_SreT The_SreT

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam tv box ışık hızinda ancak media player ozellikleri beni tatmin etmedi oynaticisini sevmedim sanki körler için hersey kocaman cok fazla ayrintı yok kodi kullanmayi sevmiyorum yoksa tum ayarlar onda var zaten kodi cikti mertlik bozuldu utanmasalar kodi default gelecek birde cok küçük ben kahvaltıda okadar peynir yiyorum firsat bulunca sahibindene ekleyecegim himedia yida bunuda hangisi satilmassa onu kullanirim hocam
Adlinda ben ikisinide elden cikarip bir himedia q10 pro alsam super olacak The_SreT The_SreT
Hocam istediğin oynatıcıyı apk olarak indir ve tv box'a kurup kullan bence. Kodi çok abartılıyor benim ilk işim tv box gelince kodi'yi kaldırmak olur. Ben gereksiz bütün programları kaldırıp , stabil kullanması basit çok daha iyi olan uygulamaları , Chrome'dan apk olarak indirir kurarım. Gs1 fiyatına göre gerçektende çok iyi bir cihaz hocam , cihaz ile gelen uygulamalar genellikle iyi olmaz , kendin apk olarak indirip kurmalısın.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
kodinin neyini sevmiyorsunuz anlamıyorum çok fazla avantajı var. windows hariç her platformda kodi kullanıyorum hayatı kolaylaştırıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt