aliexpres Türkiyeden cekılıyor mu

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Aynen dediğin gibi demisler Utandim resmen Simdi uc bes kurus icin musterisini yolunacak kaz goren esnaf mi daha musluman yoksa bu budist elin cinlisi mi bilemedim sevgili catres catres
Gönderdikleri cevap soyle

BIzimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

Paketi aldığınızı bilmek bizi sevindirdi. Ürün için, memnun müşteri hizmeti sağlamak için, bizden hediye olarak tutabilirsiniz. Parayı bize geri vermene gerek yok.
Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Harika bir gün geçirin.
Sadece tebessüm ettim yazıyı okuyunca. ☺️
Söylemiştim size. Geri almıyolar hediye edıyolar.
Aynen dediğiniz gibi. Bizim ülkede olsa kargo parasını bile gönderenden alıyolar.
Ben anlamadım bu nasıl iştir.

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
PTT muhabbeti daha öncede olmuştu ptt bırakıyor falan diye hatta aras dağıtacak diye dillendi sonrası gelmemişti.
ama devlet çin postalarından da pay alıyormuş teşvik gibi bir şube müdürü söylemişti ne kadar doğru yalan bilemem.

devletin attığı her adımdan çinlilerin satışına atılan baltalama olduğu için çin tarafı da fiyatlarla oynar hale geldi.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
PTT muhabbeti daha öncede olmuştu ptt bırakıyor falan diye hatta aras dağıtacak diye dillendi sonrası gelmemişti.
ama devlet çin postalarından da pay alıyormuş teşvik gibi bir şube müdürü söylemişti ne kadar doğru yalan bilemem.

devletin attığı her adımdan çinlilerin satışına atılan baltalama olduğu için çin tarafı da fiyatlarla oynar hale geldi.
Biraksin yapamiyorsa O degil de ptt gununde ulastirmadikca adamlar sattigi malin parasini almadan geri veriyor Suistimale cok acik bir durum Yakinda Turkiye'yi komple gonderim bolgesinden cikarairlarsa sasirmayalim

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Biraksin yapamiyorsa O degil de ptt gununde ulastirmadikca adamlar sattigi malin parasini almadan geri veriyor Suistimale cok acik bir durum Yakinda Turkiye'yi komple gonderim bolgesinden cikarairlarsa sasirmayalim
Sırf bu yüzden Hong Kong bankalarında Türk pasaportu ile hesap açmıyor adamlar... :kas Türk insanı, ipneliğin yüz elli çeşidini arar bulur çok iyi uygular... :krokop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri