Ali Koç Başkan Fenerbahçe Şampiyon

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Ali koç ile aynı kişi, Resim doğru, sonuç ?
sonuç hayırlı olsun dedim görmedin galiba. bu arada ben gs li olarak sevindim tabi. :) adam muhalif falan ama parası var kulübe katkısı olacaktır mutlak. Bi kaç ciddi transfer falan da yapacaktır ama. Ben gs ye başkan olmasını istemezdim bu adamın. Hatta aşırı fb fanatiği arkadaşlarım var (maç biter saatlerce pozisyon tekrarı veren programları izler. Takıma laf atanla kavga eder öle yani) onlar bile ali koç istemiyorlardı

Son düzenleme:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Sn.Yönetici,beni herkes tanır,aleni yazarım,bu üyeyi aynen şutlayın!

yefe78

bu adamın artık bu forum da işi olamaz! ve ciddi kasıt var herifin yazdıkların da örneğin şu yukarı da ki rezalet nedir yaw
ülan ne alaka şimdi gelip muhabbetin içine sıçmaya!

Msg larını di silin aynen!

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Lütfen Siyaset haricinde Siyaset ile ilgili konulara girmeyiniz.
Sn.Yönetici,beni herkes tanır,aleni yazarım,bu üyeyi aynen şutlayın!

yefe78

bu adamın artık bu forum da işi olamaz! ve ciddi kasıt var herifin yazdıkların da örneğin şu yukarı da ki rezalet nedir yaw
ülan ne alaka şimdi gelip muhabbetin içine sıçmaya!

Msg larını di silin aynen!

Yönetici atarsa saygı duyarım. Senin söylemenle atacaklarsa zaten atsınlar. Videodaki adamın söylediklerinde kasıt yok benim paylaşmamda kasıt var öyle mi.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yefe78 yefe78 kardeşim, daha önceki eleştirilerinize istinaden siyasi yazılar yazmamaya gayret ediyorum ve hatta uzun süredir iki kelam dahi etmedim lakin gönülden bağlı olduğun o partin gibi sen de yara kaşımayı tercih ediyorsun sonra da ortaya çıkan sonuçtan mutsuz oluyorsun.

Kendisini 4 üncü Murat zanneden, Osmanlı hayranı birisi tarafından bu ülke, 16 yılda baskı, zulüm, eziyet, özgürlüklerin kısıtlanması, GenelKurmay Başkanının terörist ilan edilmesi, terörüstlere BU ÜKE TOPRAKLARINDAN YOL AÇILARAK geçit verilmesi, Habur sınır kapılarında seyyar mahkemeler kurulup ''Pİşmanmısın'' diye sorulan o lanet olasıca şerefsizlerin ''Hayır'' demelerine rağmen serbest bırakılması, Dolmabahçe mütabakatları gibi binlerce REZİLLİK görmüş yaşamışken, O videoda sanıyorum ki sizi en derinden rahatsız eden (Malum bu konu liderinizi de çok rahatsız ediyor) MUSTAFA KEMALİN ASKERLERİYİZ naraları sonucu bu cümleleri buraya yazmanız hiç bir şekilde yaşadıklarınız ve sunduklarınız konusunda bir örtüşme sergilemiyor.

Yani o Ali Koç resmini oraya paylaşırken hemen yanına neden şu resmi paylaşmadınız?

dbm-jpg.jpg

Liderinizin izni olmadan SIÇMAYA bile gidemeyen bu hükümet yetkililerinin yanında duranlar TERÖRİST partisi değil mi acaba?

Bu resime bakıp ''Demokrasinin gereği mecburdular'' diyecekseniz eğer, O halde Ali Koç'un da demokrasi, İnsan hakları ve MEDENİYET adı altında yaptığı buziyaret eleştirilmemeli.

Videoya gelirsek, Bu ülkede kurduğunuz baskı rejimi ve KORKU POLİTİKALARI bu insanlara sökmez değerli kardeşim. Biz halen MUSTAFA KEMALİN ASKERLERİYİZ.

Sizin lideriniz sizi sokağa çağırdığınızda siz halk kahramanı oluyorsunuz da, Bizim liderlerimiz sokağa çağırdığında bizler de sizin gözünüzde terörist mi oluyoruz? Malum sizden olmayan herkes ya terör örgütücü ya hötöcu ya hani :ok

Şimdi bu yazımı da isterseniz bimere şikayet edebilirsiniz. Malum bu aralar jurnalcilik oldukça moda.

Yalnız şunu da belirteyim biz sizin gibi değiliz. Yine de kardeşim diyorum ben sana. Birbirimizin siyasi görüşlerine saygı duymayı öğrenmedikçe bir gram dahi yol alamayız bunu da unutmayın lütfen.

Ben AKP ve tayfasını sevmem zira okumaktan uzak, biyat kültürünü kendilerine düstur edinmiş, kültürel anlamda geri, dünya bakışları dar, konuya sadece din odaklı bakan insanlardan oluşan bir kitle olarak görüyorum. İçerisinde çok aydın arkadaşlarım var mutlaka sizler de öylesinizdir lakin onları da biliyorum ki ticari çıkar veya korku nedeniyle bağlılıkları devam ediyor. O kadar sindirdiniz yani insanları. Düşünsenize yahu YAZI YAZDI diye içeride binlerce insan var ve düşünsenize siz kendi ülkenizin genelkurmay başkanını dahi terörisit diye içeri tıkmış bir hükümetsiniz, Kimbilir bizlere neler yaparsınız. :)

Din düşanı değilim, Namaz kılar, Oruç tutar ve canım ne zaman isterse Kuran okurum. Ama adı üstünde o DİN dir yani siyaset ile işi yoktur ve sadece ALLAH ile benim aramdadır. Namaz kılıyor isem kendime, İçki içiyor isem yine kendime, yani sizi ilgilendiren hiç bir şey yok aslında.

Bu alanlara gelip İnşallah Maşallah Elhamdülillah diyerek siyaset yapanların da topunun Allah Belasını Versin diyorum. Yüce Rabbimi, Kutsal kitabımı ve Güzel Peygamber efendimizi kendi kişisel çıkarları uğruna, ERK uğruna diline pelesenk eden kim var ise Allah onun da belasını versin diyorum şu ramazan mübarek günde.

Din'i insanların kendi hür iradelerine bırakın kardeşim, Din'i bırakın memleket ile ilgilenin. Dün Rahmetli Erbakan'ın oğlu da çıktı bir konuşma yaptı, 10 kelimeden 7 tanesi İnşallah Maşallah Elhamdülillah, Allah İzin verirse, Hamdüsenalar olsun vs vs vs diye gidiyor. Yahu adamın dini duygulara oynadığı o kadar açık ve net ki, Konuşmanın özünde ne vardı diye sorsan hiç kimse bilmiyor. Siz de girip youtuba dan bakabilirsiniz aynı konuşmaya.

Yani benim derdim AKP değil, Benim sorunum DİN üzerinden siyaset yapan herkes ile.

Sizin özelinizde ise, siyasi görüşünüze saygım var, o sizin tercihinizdir ancak nasıl ki bizler fikirlerimizi kimseye empoze etmeye çalışmıyorsak, sizler de lütfen artık ''CHP li ise alkoliktir, DSP li ise gomonisttir, velhasıl AKP li değilse insan değildir'' şeklinde yaklaşmayı bırakın artık.

Kabul edin ki bu millet (AKP li onlarca arkadaşım dahil ve birisi Gençlik kolları başkanıdır) bıktı usandı artık bu politikadan.

Sizden de rica ediyorum, belli ki koyu bir AKP hayranısınız, Saygım var, ancak öyle görüyorum ki fikirleriniz bu mecrada çok da hoş karşılanmıyor. Nasıl ki bazı kardeşlerim benim siyasi görüşümden hoşnut olmadığı ve hoş karşılamadığı için ''Hocam siyaset yapmasanız olmaz mı'' dediler ve saygı duyup rahatsız olmamaları için yazmamaya çalışıyorsam, sizler de en azından siyaset dışı konularda bu tarz paylaşımlarda bulunmazsanız sevinirim değerli kardeşim :ok

Saygı ile

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu platform da siyaset konuşmamaya dikkat edelim o zaman.

Bu talepler için yine de siyaset bölümümüz var orada yazabilirsiniz elbette düşüncelerinizi ve görüşlerinizi, :ok

Biz sizin gibi yasakçı zihniyete sahip değiliz ::kiskis

Çok çok aykırı bir durum olmadıkça görüşlerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz. :ok

Bildiğim kadarıyla siyasetten rahatsız olan arkadaşlarımızın hassasiyetine paralel Sota Sota bir uygulama yapmıştı ve o konulara mesaj atıldığında konu üste çıkmıyordu. Ancak yine de dediğim gibi görüşlerinizi yazabilirsiniz hiç sorun yok :ok

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Bu talepler için yine de siyaset bölümümüz var orada yazabilirsiniz elbette düşüncelerinizi ve görüşlerinizi, :ok

Biz sizin gibi yasakçı zihniyete sahip değiliz ::kiskis

Çok çok aykırı bir durum olmadıkça görüşlerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz. :ok

Bildiğim kadarıyla siyasetten rahatsız olan arkadaşlarımızın hassasiyetine paralel Sota Sota bir uygulama yapmıştı ve o konulara mesaj atıldığında konu üste çıkmıyordu. Ancak yine de dediğim gibi görüşlerinizi yazabilirsiniz hiç sorun yok :ok
:haha1 Yok yok bişey demiyecem sana özelden yazacam hocam da nasıl yazılıyo sana özelden şimdi burda yazdığına cvp versem iş uzayacak :hihi neyse özelden de yazmayacam. Siyaset konuşmayacam. Ama söylediklerinde yanlışlar var

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
:haha1 Yok yok bişey demiyecem sana özelden yazacam hocam da nasıl yazılıyo sana özelden şimdi burda yazdığına cvp versem iş uzayacak :hihi neyse özelden de yazmayacam. Siyaset konuşmayacam. Ama söylediklerinde yanlışlar var

Kardeşim medeniyet, Hakaret etmeden küfür etmeden konuşabilmeyi, Tartışmaya giriyorsan bilgi birikiminin yüksek olmasını, cevap verebilecek zeka yok ise hemen şiddete başvurmamayı, bağırmamayı gerektirir.

Bunu başarabildiğimiz o kadar çok karşı görüşten arkadaşım var ki aslında çok mutlu oluyorum bu şekilde sohbet edebildikçe. Hatta 2 gün önce birisi evimizde iftar yemeğindeydi. Ben siyasi görüşümün yanlışları var ise kabul ederim ki CHP li birisi olarak KK bu partinin başında olduğu sürece oy vermeyeceğimi ilan etmiş birisiyim. Benim biyat kültürüm yoktur, Aklım var fikrim var çok şükür, bana uyana giderim, uymayana gitmem bu kadar basit, kimse benim ağam da değil paşam da değil, hiç bir siyasi partiye üye değilim, olmadım, muhtemelen 45 imden sonra da olmam zaten :kiskis

Yani hesap vermek zorunda olduğum kimse yok, kimseye mecbur değilim. CHP nin gerçek demokrasiye olan inancımda sarsılma olursa, görüşüme daha uygun bir partinin altyapısını incelemekten çekinmem. Aşırı solcu değilim, Aşırı sağcı değilim. Sağ görüşün din motiflerini üzerimde taşırım ama siyasetini yapmayı da yapanları da kabul etmem, Sol görüşün hür demokrasi felsefesini benimserim ancak özgürlüklerin sınırı olduğuna da inanırım.

Diyeceğim o ki, Bizim milletimiz okumalı. Okumadan MİŞ MIŞ MUŞ ile olmaz olmaz olmaz, gel gör ki sizinkiler de okuyan kesim istemiyor :kop

Özelim kapalı, bekle ben yazarım sana şimdi, oradan cevap yazabilirsin :ok

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ali baba ilk şeklini koydu.A.Y paralı itlerinin olduğu blokları öğrencilere uygun fiyatlı satışa çıkardı Ülker Arena'da ki maç için.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ali baba ilk şeklini koydu.A.Y paralı itlerinin olduğu blokları öğrencilere uygun fiyatlı satışa çıkardı Ülker Arena'da ki maç için.

Haydi bakalım, Ülkemizde artık güzel şeyler olsun istiyoruz.

Artık yenilik istiyoruz, Oturdukları koltuklara zamk ile yapışanların defolup gitmesini istiyoruz :ok

Helal Sana Ali başkan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri