AKINCI TİHA Ekseninde "TİHA" Taarruzi İnsansız Hava Aracı Nedir ?

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
AKINCI TİHA Ekseninde "TİHA" Taarruzi İnsansız Hava Aracı Nedir ?

Baykar firmasının üretmiş olduğu ve ülkemizi bu teknolojiyi üretebilen 4. ülke konumuna getiren AKINCI'nın neden TİHA olarak adlandırıldığını ve TİHA'nın ne olduğunu sizlere anlatmaya çalıştık. Sürç-ü lisan eylediysek affola :)

Keyifli seyirler :)

Dipnot : Siyasi bir yaklaşım içermemektedir. Gündemi çokça ilgilendiren ve merak edilen teknolojilerden biri olduğu için değindik. (Bunu yazma gereği duyduğum için utanıyorum. :saskin)

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Motorunu da biz üretsek adamlar size motor yok diyor öyle boş boş bakıp kalıyoruz.

Siyasi konu bunlar ile oy devşirenler var firmanın sahibi ilgili kişinin damatdı
Bu çalışmalar ile oy konusu yapılmamalı Konu güzel yapılan iş ortada ama sulandırıyorlar

İstenilse devlet eli ile gerekli yatırımlar yapılsa bunun motorunu da biz üretebiliriz.

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Motorunu da biz üretsek adamlar size motor yok diyor öyle boş boş bakıp kalıyoruz.

Siyasi konu bunlar ile oy devşirenler var firmanın sahibi ilgili kişinin damatdı
Bu çalışmalar ile oy konusu yapılmamalı Konu güzel yapılan iş ortada ama sulandırıyorlar

İstenilse devlet eli ile gerekli yatırımlar yapılsa bunun motorunu da biz üretebiliriz.

Maalesef siyasetin her konuda dahili var ülkemizde. Mide bulandırıcı bir hal aldı.

O konu Ukrayna ile çözüldü zaten. Şuanda TEI üzerinde çalışıyor hatta motorlar çalışır hale geldi. Yakında kullanılacak. PD170 ve PD 222ST kod adı ile.

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Çok güzel İlteriş çok beğendim???
,sesi beğenmedim bu şimdiden bir tavsiye olsun ses azalıyor yükseliyor sanki sende de benim amatör mikrofondan var?

Güzel yorumun için teşekkür ederim ??

Aslında o biraz benden kaynaklandı. Ses kaydı alırken sürekli ara vermek zorunda kaldım ev hali malum ? Tekrar kayıt alırken de her seferinde ses seviyesini kaçırdım. İyi bir tecrübe oldu bu açıdan, bundan sonra buna ayrıca özen göstereceğim. ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Güzel yorumun için teşekkür ederim ??

Aslında o biraz benden kaynaklandı. Ses kaydı alırken sürekli ara vermek zorunda kaldım ev hali malum ? Tekrar kayıt alırken de her seferinde ses seviyesini kaçırdım. İyi bir tecrübe oldu bu açıdan, bundan sonra buna ayrıca özen göstereceğim. ?
Ben beğendim böyle sanayii ve gelişmeleri sıkça takip ederim ellerine diline sağlık.
Demekki sesi doğru yakalamışım ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri