Akım korumalı priz tavsiye ve akım korumalı priz hakkında bir soru ?

B Çevrimdışı

baystark78

Yeni Üye
26 Kas 2020
1
34
Merhabalar arkadaşlar akım korumalı grup priz alacağım fakat istediğim uzunlukta hiçbir markada yok bununla alakalı şunu merak ediyorum. Ben normal grup prizin üstüne akım korumalı priz taksam yine normal şekilde işlevini yerine getirir mi?

Diğer soruma gelecek olursak bu linkte ürünü almayı düşünüyorum sizce Philips bu konuda iyi midir yoksa Tunçmatik ve Schneider'emi yönelmeliyim?
Birde brennenstuhl markası nasıldır

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
VVA9X8JQsDQ

Akım korumalı prizler hakkında Adem Bey in böyle bir videosu vardı. Bu video sizin sorunuza cevap değil ancak akım korumalı prizler hakkında gerçek bilgiler içermesi açısından önemli.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Akım korumalı prizin mantığı içindeki sigortalar ile ilgili.O yüzden kabloya diğer uzatmalarla ekleme yapmanın sorun olacağını zannetmiyorum. Bende viko kullanıyorum.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
2 yıldır buzdolabında Brennenstuhl tekli akım korumalı priz kullanıyorum, Arçelik servisi dolabın montajı sırasında almak ister misiniz deyince aldım. Şimdilik bir sorun yok. Malzeme kalitesi önceki kullandığım markalara göre iyi.

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim.

Piyasadaki akım korumalı prizlerin gerçek akım korumalı priz olmadığından bahsedilmiş. Adem beyin videosunu da izleyerek konuyu biraz anladım.
APC nin ürünlerinin de bu konuda ayrıldığını gerçekten akım koruma sağladığını okudum.

Peki akım korumalı prize gerçekten ihtiyacımız var mı?
Aldığımız Tv lerin adaptöründe akım koruması yok mudur?
Gerçek akım korumalı priz için güvenebileceğimiz markalar nelerdir?

Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim.

Piyasadaki akım korumalı prizlerin gerçek akım korumalı priz olmadığından bahsedilmiş. Adem beyin videosunu da izleyerek konuyu biraz anladım.
APC nin ürünlerinin de bu konuda ayrıldığını gerçekten akım koruma sağladığını okudum.

Peki akım korumalı prize gerçekten ihtiyacımız var mı?
Aldığımız Tv lerin adaptöründe akım koruması yok mudur?
Gerçek akım korumalı priz için güvenebileceğimiz markalar nelerdir?

Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim.
Ben kullanmıyorum ,hatta köyde ağaç çok olduğundan ha bire yıldırım düşerdi (veya bana öyle geliyordu :) ) ,orada da yoktu bu prizden ,hala da yok ne köyde ne evde :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt