Akıllı ev otomasyonu aptal klima nasil akıllı yapılır

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Çok iyi dün taburcu edildi, böbreklerde biraz hasar kalmış 6 ayda bir kontrole gidecekmiş,yarın oradayım inşallah :ok
anladığım kadarı ile her cihaza bir akıllı cihaz alınacak,yani klimaya bir adet, tvye 1 adet gibi,yoksa 1 cihaz hem tv hem klima ile mi veri alışverişi yapacak :alala
Her cihaza değil ir kumanda nin cihazı görmesi gerekiyor yoksa aynı oda da ki 50 cihazı kontrol edersiniz ama arada duvar olan yan odada ki cihazı kontrol edemezsiniz ben aynı odada ki tv ses sistemi klima hatta elektirikli süpürge kumandalı onu bile açıp kapatıyorum süpürge yeni annem kullanamıyor 5km öteden iş yerinden açmıştım 1 2 gün önce

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Her cihaza değil ir kumanda nin cihazı görmesi gerekiyor yoksa aynı oda da ki 50 cihazı kontrol edersiniz ama arada duvar olan yan odada ki cihazı kontrol edemezsiniz ben aynı odada ki tv ses sistemi klima hatta elektirikli süpürge kumandalı onu bile açıp kapatıyorum süpürge yeni annem kullanamıyor 5km öteden iş yerinden açmıştım 1 2 gün önce
Hımm, üründe neden sadece IR değil de aynı zamanda RF de olması gerekiyormuş daha iyi anladım :ok IR göz illa görmesi gerekir tabii.O zaman süper bir şey bu,elindeki uygulama ile istediğin cihaza hükmetmek :ok

Geri
Üst Alt