Aiseesoft Data Recovery Ücretsiz Tam Sürüm Lisans [1 Yıllık]

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
39

Aiseesoft Data Recovery Giveaway Registration Code 1/Year

Fotoğraflar, belgeler, e-postalar, sesler, videolar vb. Gibi silinen / kaybolan dosyaları kurtarın.
Bilgisayardan, sabit sürücüden, flash sürücüden, bellek kartından, dijital kameradan dosyaları geri yükleyin.
Yanlışlıkla silme, biçimlendirilmiş bölüm, sabit sürücü sorunu, RAW sabit sürücü, çökmüş bilgisayar nedeniyle silinen verileri kurtarın.

aiseesoft-data-recovery-giveaway-registration-code-1024x650.jpg

Silinen Dosyaları Kurtarma
Önemli verileri yanlışlıkla silerseniz ve Geri Dönüşüm Kutusu'nu veya "Shift + Delete" dosyalarını boşaltırsanız, bunları Geri Dönüşüm Kutusu'ndan geri alamazsınız.

Sabit Disk Kurtarma
RAW sabit sürücü, RAW bölümü, veri sistemi hasarı veya bölüm kaybı, dosyalarınız erişilemez, gizli veya bozuk olabilir.

Geri Dönüşüm Kutusu Kurtarma
Bu geri dönüşüm kutusu kurtarma aracı, kalıcı olarak silinen veya yanlışlıkla silinen dosyaları bilgisayarınızın Geri Dönüşüm Kutusundan istediğiniz şekilde kurtarmanıza olanak tanır.

Biçimlendirilmiş Sürücü Kurtarma
Bu uygun biçimlendirilmiş araçla, biçimlendirilmiş sabit sürücüdeki tüm kayıp verileri geri yükleyebilir ve biçimlendirilmiş tüm verileri kurtarabilirsiniz.

Çökmüş PC / Mac Kurtarma
Windows işletim sistemi çöktü ve önyüklenebilir sorunlar, Windows sistemini yeniden yükledikten sonra çok sayıda dosya kaybedeceksiniz.

Bölüm Kurtarma
Disk kazası, yeniden bölümleme, yanlış klonlama, sistemi yeniden yükleme, sabit sürücüye virüs saldırısı ve daha fazlası da veri kaybınıza neden olacaktır.

Virüs Saldırısı
Virüs saldırısından etkilenen bazı dosyalar kaybolabilir veya normal şekilde açılamayabilir. Veri Kurtarma, verilerinizin Makro virüsler, önyükleme sektörü virüsleri veya e-posta virüsleri tarafından saldırıya uğramasını önleyecektir.

Beklenmedik Durumlar
Aiseesoft Data Recovery, günlük yaşamınızda meydana gelen diğer beklenmedik durumlarda kayıp verileri hızla kurtarabilir.

Not: Bu ücretsiz Kayıt Kodu yalnızca bir yıl geçerlidi


 
Geri