Airfryer rezistansı kapalı olan model var mı?

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Parmak temas etmemesi için koruyucusu olanlar var. Bu tip ürünlerde su ısıtıcılarında ki gibi gizli rezistans başarılı olmaz. kullanmakta olduğumuzun resmi var, bir fikir verebilir. Bundan ötesi temassız, rezistanssız, mikro dalga olur anca. "Aslında rezistans bornun içinde ve izole edilmiş durumda, boru yüzeyinde oluşan yüksek ısıya teması önlemek için delikli separatör eklenmiş." Resimdeki alt-üst edilmiş ürün _ Xiaomi

air21362eda33afe3cc.jpg

Yüksek ısıda pişen yiyeceklerde kanseri tetikleyen ürün oluşmaktadır. Yani yiyeceklerin dış yüzeyinde yüksek ısıya maruz kalıp kuruyan yüzeylerde kimyasal olarak oluşmaktadır. En güzeli doğal yöntem (110 dereceyi geçmeyen) sulu yemek ama değiştirilmek istenen sosyoloji ile beraber özendirilip dayatılan teknoloji de bunlar....

Son düzenleme:
gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
tekerleği olmayan otomobil yok. çünkü aracın amacına aykırı. sıcak havayı üfürüp, gıdayı pişiren aletin de , bu amaca aykırı tasarlanmayacağını düşünün.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
İstediğiniz model rezistansın önünde metal ızgara olması. Xiaomi'de böyle. Philips'in bazı modellerinde var diye hatırlıyorum. Airfryer konusunda fotoğraflar paylaşmıştım.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
teşekkürler araştırmalarım devam ediyorum bakalım kendime göre bir ürün bulacağım herhalde :)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Tefal Actifry Genius vb modeller sanıyorum sizin korkularınızı giderebilir. Şuan Instant Vortex marka 5,7lt kullanıyorum, rezistansının kapalı olması konusunda hiç bir ihtiyaç duymadım. Pişirmeden sonra nemli bezle geçiyorum pırıl pırıl (2.el aldım benden önceki sahibi ufak lekeler yapmış ama koku yada başka bir zararı olmadığı için aşırı uğraşmadım). Hatırladığım kadarıyla temizleme zorluğu olarak görüyorsunuz rezistansı bu yüzden kapalı istiyorsunuz.

Y Çevrimdışı

ysuleymany

Yeni Üye
15 Nis 2018
14
Rezistansı çıkarılıp takılabilen şekilde ya da dikdörtgen bir şekilde yapsalar temizliği çok daha kolay olurdu.

Geri
Üst Alt