Airfel LTXN35UB yeterince inverter değil mi acaba?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,739
Yani öyle bir tablo yok slowfood slowfood 😀 Ben bu farklılıkları aynı Btu ve kompresör kullanıldığını bildiğim firmaların internet sitelerinden klima özellik bölümünden gaz miktarlarına bakarak gördüm
Örnek bir liste çıkarma şansınız olur mu? Yani 3 ya da 4 marka model yeterli. Aynı veriyi tekrar toplamak için bayağı vakit ayırmam gerekecek. Bu arada gaz tipleri de önemli. 😉

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Bir

Sota Sota en net şöyle sorayım : Mesela Bosch marka 12.000btu klima ile Midea marka 12.000BTU klima gaz miktarları neden farklı?
Size defalarca fason üretim olduğunu söyledim.!
Üretim kalitesi olarak Midea olsa dahi malzeme kalitesi olarak bir değiller.
Çünkü firmanın ödediği paraya göre Midea üretim yapıyor.

Kendi makinaların belirli standardın altına düşürmüyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Size defalarca fason üretim olduğunu söyledim.!
Üretim kalitesi olarak Midea olsa dahi malzeme kalitesi olarak bir değiller.
Çünkü firmanın ödediği paraya göre Midea üretim yapıyor.

Kendi makinaların belirli standardın altına düşürmüyor.
O zaman eksik gaz mı basıyorlar fason olduğu için,yani plastik kalitesini anlarım,baskılı kart empirmesini de hadi anlarım,hadi üfleme moturunun gücünü de anlarım ,ama gazın eksik olmasını hiç anlamam doğrusu, bana 100gr diğerine 50 gr yeter mi diyorlar veya ben hiç olayı anlamadım mı acaba ,:)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
O zaman eksik gaz mı basıyorlar fason olduğu için,yani plastik kalitesini anlarım,baskılı kart empirmesini de hadi anlarım,hadi üfleme moturunun gücünü de anlarım ,ama gazın eksik olmasını hiç anlamam doğrusu, bana 100gr diğerine 50 gr yeter mi diyorlar veya ben hiç olayı anlamadım mı acaba ,:)
kondenser yada evapta bulunan gaz akış borularının sıklığını azaltıyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri