Airfel LTNX35UB vs Midea Prime

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Selamlar, açıkçası dün spontane Alanya'dan Adem abinin de çok sevdiği Fahrettin abiyi aradım, Mersin'den Acarlar ile görüştüm. Fiyatlar tüm markalarda aynı durumda diyorlardı. Onlar ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmalarına rağmen durumlar nenyazık ki böyle.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar, açıkçası dün spontane Alanya'dan Adem abinin de çok sevdiği Fahrettin abiyi aradım, Mersin'den Acarlar ile görüştüm. Fiyatlar tüm markalarda aynı durumda diyorlardı. Onlar ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmalarına rağmen durumlar nenyazık ki böyle.
Erinç açıkyürekli bir cevap rica edeyim merakımdan soruyorum.
Şu dolar fırladığında fiyat güncellemesi yaptımı bayileriniz? Yaptılar ise indiğinde geri aldılar mı?
Ahmet Bey'in bakış açısını az çok bildiğim için anlık yükselişi fırsat görüp fiyat güncellemesine onay vermemiştir diye düşünüyorum ama somut örnek ile bize cevap verebilirsen çok sevinirim.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Erinç açıkyürekli bir cevap rica edeyim merakımdan soruyorum.
Şu dolar fırladığında fiyat güncellemesi yaptımı bayileriniz? Yaptılar ise indiğinde geri aldılar mı?
Ahmet Bey'in bakış açısını az çok bildiğim için anlık yükselişi fırsat görüp fiyat güncellemesine onay vermemiştir diye düşünüyorum ama somut örnek ile bize cevap verebilirsen çok sevinirim.
FG de her zaman bildiğin gibi abi durum, o zamları yapmamak için sonuna kadar her dönemde direniliyor ve fırsat zamları yapılmıyor.

Şurda onlar adına konuşamam, ancak bu hafta başıma gelenler nedeniyle, çok ekonomisti dinledim, piyasalardaki hızlı oynaklıklar nedeniyle çok sıkıntı bir durum var ve iyi niyetli olan markalar içinde teknik durum çok kolay değil. Bende istiyorum ki madem dolar düştü fiyatta düşsün ama bu ithal ürünler için pek bizim tüketici olarak gördüğümüz kadar kolay değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt