Ado'nun Klip Dünyası :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
tarık uğur' Alıntı:

Anlam ve önemi için bu da benden gelsin :)

Her ne kadar YouTube sıkıştırsa da güzel bence. :)j:

Ben de girişmiştim Plak işine ama bütçe nedeniyle altından kalkamamıştım. :help: :jeo:

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
tarık uğur' Alıntı:
[video=youtube]https://youtu.be/5tW59GCSUpw[/video]

Dizi doksanlar olsa da, Cengiz Abimizin şarkısı seksenler, heeey gidi beee. 

Sene 1987 (Album sanırım 86 da çıkmıştı) dükkanımızın yanındaki atari salonunun ahibi Zeynel abimiz sabah bu kaseti takar, gece kapatana kadar çevire çevire dinlerdi, tabii ki biz de.

Gerek sevda, gerek anı, gerek çocukluk dönemi anıları, neresinden bakarsan bak her türlü özeldir benim için.

İlginçtir ki aynı yıllar da Madonnda ya, La is la bonita ile aşık olmuştum :loya:

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Mazilerin Adamısınız Veselam :)

@Ado
@umut barış

Plak işine tekrar girelim ama avusturya'da açalım, çok iş yapıyor orada.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ado' Alıntı:
tarık uğur' Alıntı:
[video=youtube]https://youtu.be/5tW59GCSUpw[/video]

Sene 1987 (Album sanırım 86 da çıkmıştı) dükkanımızın yanındaki atari salonunun ahibi Zeynel abimiz sabah bu kaseti takar, gece kapatana kadar çevire çevire dinlerdi, tabii ki biz de.

Gerek sevda, gerek anı, gerek çocukluk dönemi anıları, neresinden bakarsan bak her türlü özeldir benim için.

İlginçtir ki aynı yıllar da Madonnda ya, La is la bonita ile aşık olmuştum :loya:

diziyi izliyordum aynı şekilde dediğin gibi oluyordu abi atari salonunda açılıyordu ve hep çalıyordu :)) patladığı yıllar dayımın odasında kocaman posteri vardı ya unutulan ya da yasak aşk ikisinden biriydi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
tarık uğur' Alıntı:
Ado' Alıntı:

diziyi izliyordum aynı şekilde dediğin gibi oluyordu abi atari salonunda açılıyordu ve hep çalıyordu :)) patladığı yıllar dayımın odasında kocaman posteri vardı ya unutulan ya da yasak aşk ikisinden biriydi

Unutulan :loya:

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ado' Alıntı:
tarık uğur' Alıntı:

Unutulan :loya:

t40456416-b860233117_s400.jpg

böyle bişiydi . o zamann  

cay-zaman-dilimidir.jpg

bol bol :)

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ado' Alıntı:
tarık uğur' Alıntı:
o güzel hikayelerinden anlatsana abi bi tane  :dangerrr:

O zaman, bu harekat günleri anısına ben susayım, Heredot anlatsın müsaadenle kardeşim. Sonra ben seksenlerden bir hikaye seve seve anlatırım yine sana :) 

Allah tüm şehitlerimize gani gani rahmet eylesin.Onların mekanı belli.Yıktı heredot.Operasyonda olan 'Mehmetlerimize'de Allah yardım etsin.Başka diyecek yapacak birşey gelmiyor buradan.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri