ADO HOCA'NIN YOUTUBE KANALINA ÜYE OLUN

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
İyilik ve güleryüz bulaşıcıdır iddiamın bir kanıtı, bir örneği daha oldunuz benim için.

Bu forumda sürekli iddia ettim ve dedim ki ''Hep ben öğretmeyeceğim, ben de sizlerden çok şey öğreniyorum''

Bu anlamda tam da aradığım bir platform olduğunu hissettiğim UDEMY yi de sizden öğrenmiş oldum ki çok teşekkür ediyorum bunun için.

Halen kurcalıyorum siteyi, bir başlık oluşturmak üzereyim denemek için. Kurcalayarak bu eylemi ücretsiz hale getirebilecek yerleri de bulursam kısa süre içerisinde bu projede yer almak istiyorum zira VESTEL de görev aldığım EĞİTMEN dönemlerimi özlemedim desem yalan olur :)

İlgi ve desteğin için çok teşekkür ediyorum :ok

İnşallah ustam. Güzel işler çıkaracağınızdan eminim... Her yerden takip etmeye çalışırız... UDEMY işin biraz daha kurumsal tarafı gibi duruyor.. Size de yakışır. Ben de diyorum forumda niye Vestel konuları kırla gidiyor. Eğitmenlik tarafında bi bağ varmış... Biz de vesile olduk tekrardan o günlerinizi yaad etmenize diyelim.

Rica ederim, bildiğim ne varsa her zaman forumu ve iyi niyetli insanları desteklemeye çalışırım..

H Çevrimdışı

hakancrm19

Yeni Üye
27 Eki 2018
42
39
Ado abimin videoları sayesinde buraya üye oldum aboneyim zaten başarılarının devamını diliyorum adem abi ve tüm arkadaşlara selamlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt