ADO HOCAM TV'NİN KAPAĞINI AÇAN SENSİN SAMSUNG VA PANEL DİYEN YİNE SENSİN BEN NE YAPTIM SANA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

GS1881

Yeni Üye
17 Şub 2019
23
39
Ben Acemi bir forum kullanıcısıyım bilmediğim konulara cevap arıyorum öğerenmeye çalışıyorum mesela linux tabanlı tvlerin sonu yakın windows phone gibi olacak bütün tv ler android olacak vestel bile bunun farkına vardı ama geç vardı vestel reviyozna gidiyor adroid tabanlı tv üretimine ağırlık verecek onun üzerinde yoğunlaşacak ZAMAN ANDROİD ZAMANI ANLADIMKİ ADEM ABİ SEN KENDİNİ FORUMUN ÇOBANI SANIYORSUN ÜYELERİDE GÜTTÜĞÜN KOYUNLAR OLARAK GÖRÜYORSUN ATEŞLİ İNMEYİ HASTALIK DEYİP KONUMU KAPATTIN PANELİN KODUNU MODELİNİ SORDUM SADECE Bİ BAKAYIM BAŞKA BORDLAR BU PANELE UYARMI DİYE MERAK VESTELİN BORDU DIŞINDA DİYE BENİM ÜYELİĞİMİ SİLİN ARTIK BU FORUMUN ÜYESİ OLMAK İSTEMİYORUM GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ SAMİMİ VE İÇTEN SICAK BİR İNSAN DEĞİLSİN ADEM ABİ MASKENİ İNDİRDİN SONUNDA DOĞRU SENDE HAKLISIN ZORAKİDE OLSA İYİ GÖRÜNMEK ZORUNDASIN EKMEK DAVASI HAKLISIN... ÜYELİĞİMİ SİL ADMİN TAVSİYE FORUMU BENİM İÇİN BİTMİŞTİR ARTIK NOKTA....

Ekran-Alintisi85b0c06d71e4a02a.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vallahi baya bir gizlemişim maskemi, hatta gizlemek için ulu orta ne demek istediğimi açık açık yazmışım.

Bir daha bu şekilde konu başlıkları ile forum düzenini bozarsan diğer maskemi de indirip üyeliğini askıya almak zorunda kalacağım.

Lütfen sorularını mevcut konulardan sor, cevap gelene kadar bekle. Herkes gibi :ok

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Daha gece yazdım adem abi hakkındaki görüşlerimi. İstersen git onu oku. Sana kalıbımı basarım ki şu esnaf aleminde adem abiden samimi ve işini iyi yapan çok çok az kişi vardır Türkiyede. Her esnaf belki de işine aşkla başlamış olabilir, ama zaman geçtikçe insanlardan bıkmaya, işi sadece paraya dökmeye başlarlar. Adem abi 40 küsür yaşına gelip de hala daha işini aşkla yapan dürüst bir adam. Bunu daha dün yanında 2 saat geçirmiş birisi olarak yazıyorum. Göz göze gelmediğin insanlar hakkında kafana göre yorum yapma. Belki Forumda yazdıklarıyla vs sana tam olarak ne demek istediğini anlatamamış olabilir. Reel dünyada 5 dakika otur kendisiyle çay iç anlayacaksın

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
G GS1881 konularınızın kapatılma nedenı sureklı yanlıs yerlere konu acmanız.

bakın bunu defaatle soyledık konularınızı dogru altforumlara acın. yanlıs altforumlara acılması forumda duzenın bozulmasına neden olmakta.

(aynı konuların farklı altforumlara acılması, yanlıs yere acılması sebebıyle konunuzun bulunamamasına vb)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri