Adana Ceyhanda 4.2 Büyüklüğünde deprem

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Her sabah geçiyorum ordan. Bu neyin kafası diye düşünüyor insan. Depremden sonra baraj setini, yeni köprü inşaatını filan kontrol ettiler mi acaba? Sete gidip çekiçle vursalar filan. Sota Sota ne dersin reis gidip çekiçlen biz vurak mı :haha

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
Her sabah geçiyorum ordan. Bu neyin kafası diye düşünüyor insan. Depremden sonra baraj setini, yeni köprü inşaatını filan kontrol ettiler mi acaba? Sete gidip çekiçle vursalar filan. Sota Sota ne dersin reis gidip çekiçlen biz vurak mı :haha
Bugün öğle saatlerinde Mehmet Taşkıran kardeşimizi şehir hastaneye ziyarete gittim. Çok şükür durumu çok iyi yakın zamanda ayağa kalkacağına inanıyorum.
Soranlara selamı var.

Dönüş yolunda duygu cafe civarında oturduğum için set tarafından gelmem daha uygun olurdu ama deprem sonrası güvenmediğim için otobana giriş yapıp beyazevler çıkışını kullanmayı tercih ediyorum :kiskis

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Rabbim o günleri bir daha yaşatmasın inşallah ama maalesef uzmanlar kapıda olduğunu söylüyorlar bende gece uyurken yakalandım 17 ağustos depremine ki bizim ev o zamanlar 2 katlı idi zaten geç yatmıştım hanım,da hastahane,de idi o zaman ufaklık daha yoktu büyük,de 12 yaşında yukarda kayınpederlerde kalıyordu ben zannettim,ki bizim çocuğa birşey oldu hastalandı heralde gece beni uyandırmaya geldiler güm,güm uyanayım diye kapıya vuruyorlar sandım abi ayağa kalkmaya çalışıyorum sarhoş gibi bir sağa bir sola düşüyorum kapıya geldim çeviriyorum,çeviriyorum kolu kitlenmiş açılmıyor neyse son bir hamle ile bir boşluk oldu açtım ama hala sallanıyor baktım bizimkiler merdivenden iniyorlar dışardan merdivenli neyse hemen yola attık kendimizi ezan okunana kadar dışardaydık ara sıra bahçe duvarına dayanıyorum bakıyorum devam ediyormu diye normalde ayakta olunca,da anlaşılmıyor yavaşladığı için sonra yavaş,yavaş azaldı girdim içeri elbiselerimi giyindim işe gittim 1 hafta süre ile tatil ettiler ordan hemen hastahaneye hanımı alıp eve getirdim o gün maalesef çok acı bazı tanıdıklarımız vefat etti avcılardaki binada şimdiki evimiz yeni ama bilemiyoruz rabbim inşallah kimsenin canı yanmadan yeni acılar yaşamadan atlatırız kalın sağlıcakla.
Amin, Osman abicim, Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah, geç yanıtladığım için kusura bakma..
İnsan üzülüyor ama elinden bir şey de gelmiyor,çok zor günler geçirdik Allah oralarda olanların yardımcısı olsun inşallah, hem deprem hem sel mahvoldu millet...

Geri
Üst Alt