acizane bir öneri

N Çevrimdışı

neonxxl1001

Yeni Üye
5 May 2018
9
39
ado bey gerçekten özveri ile güç bela uğraşıpta ulaşamayacağımız bilgileri sağlıyor çok teşekkürler ve küçük bir önerim olacak. ilerisi içinde büyük kolaylık sağlar diye düşünüyorum. forumda ağırlıklı olarak tv konusu işlendiği için her model için olmasa da belli modeller sınıflanıp gruplandırılarak konu açılsa dağınıklık oluşmasını önleyecektir çünkü şu halde bana pek bir karışık geliyor diğer türlü daha kolay takip edilebilir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yapıcı eleştirinizden ötürü teşekkür ederim.

Bana kendinizce bir örnekleme yaparmısınız rica etsem. :ok

N Çevrimdışı

neonxxl1001

Yeni Üye
5 May 2018
9
39
vakıf değilim ama mesela -televizyon- genel konu başlığı içinde -mb120 anakart- başlık ve içinde alt başlık olarak -50ua8300 model tv- konusu olabilir ve konu içinde mesajlarda; hatalı güncelleme sonrası kurtarma yazılımı ve yükleme klavuzu, yeni yazılımlar ve yükleme sonrasında gelen yenilik ile olumsuzluk tartışmaları, yazılım modlama klavuzu ve yorumları.... şeklinde teferruatlı olursa daha kolay ve faydalı bir forum olur demiştim. tabi bu işin zahmet ve fayda hesabı size ait

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
vakıf değilim ama mesela -televizyon- genel konu başlığı içinde -mb120 anakart- başlık ve içinde alt başlık olarak -50ua8300 model tv- konusu olabilir ve konu içinde mesajlarda; hatalı güncelleme sonrası kurtarma yazılımı ve yükleme klavuzu, yeni yazılımlar ve yükleme sonrasında gelen yenilik ile olumsuzluk tartışmaları, yazılım modlama klavuzu ve yorumları.... şeklinde teferruatlı olursa daha kolay ve faydalı bir forum olur demiştim. tabi bu işin zahmet ve fayda hesabı size ait
Değerlendirmesi için programcı arkadaşımızı da etiketiyorum :ok

Sota Sota Ahmet kardeşim notlarına alırmısın rica etsem :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
A Ado Sota Sota N neonxxl1001

Altyapı için sorun oluşturmuyorsa eğer şöyle yapılabilir ;

TV inceleme altında markalar için alt forumlar oluşturulabilir. Böylece marka karmaşası olmaksızın kullanıcılar daha kolay sonuca ulaşabilirler.
TV yazılım bölümünde de aynısı yapılabilir. Kullanılan her marka için alt forum oluşturulur ve böylece Vestel harici firmaların ürünlerini kullanan arkadaşlar da forumumuzda paylaşım yapabilirler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado Sota Sota N neonxxl1001

Altyapı için sorun oluşturmuyorsa eğer şöyle yapılabilir ;

TV inceleme altında markalar için alt forumlar oluşturulabilir. Böylece marka karmaşası olmaksızın kullanıcılar daha kolay sonuca ulaşabilirler.
TV yazılım bölümünde de aynısı yapılabilir. Kullanılan her marka için alt forum oluşturulur ve böylece Vestel harici firmaların ürünlerini kullanan arkadaşlar da forumumuzda paylaşım yapabilirler.

Düşünce olarak güzel ancak tasarım işi çözülse dahi içeriği doldurmak gerekli. Şöyle ki;

VESTEL ve alt üretimlerinde sorun yok
AWOX gurubunda sorun yok
ARÇELİK ve alt üretimlerinde sorun olmaması için 1-2 görüşme yapmam gerekecek
SUNNY AXEN gurubu için sanırım yakında erişim izni açtırabileceğim.

Bu durumda LG SAMSUNG SONY gibi markaların da yazılımları ve yazılım yükleme yönergelerine dair bir çalışma yapma gerekliliği doğacak. Veya sizlerin bu konuda bilgisi var ise destek olursanız sevinirim :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Düşünce olarak güzel ancak tasarım işi çözülse dahi içeriği doldurmak gerekli. Şöyle ki;

VESTEL ve alt üretimlerinde sorun yok
AWOX gurubunda sorun yok
ARÇELİK ve alt üretimlerinde sorun olmaması için 1-2 görüşme yapmam gerekecek
SUNNY AXEN gurubu için sanırım yakında erişim izni açtırabileceğim.

Bu durumda LG SAMSUNG SONY gibi markaların da yazılımları ve yazılım yükleme yönergelerine dair bir çalışma yapma gerekliliği doğacak. Veya sizlerin bu konuda bilgisi var ise destek olursanız sevinirim :ok

Ben kategorilendirirsek, erişimde kolaylık olur diye düşündüm.
Başka markalara da yer verdiğimiz görüldükçe, foruma gelen üye ve paylaşım sayısı artacaktır.
Malum forum satıcılardan geçilmiyor. Bize de fena sallıyordu bir tanesi. :hihi:kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt