acil bilgi ve tavsiye lütfen

delibozuq Çevrimdışı

delibozuq

Aktif Üye
10 Eki 2017
82
43
Kardeşim Philips düz uydusuz smart'sız olarak iyi tv olabilir. Monitör olarak kullanılırsa. ama ben bir yakınımın televizyonunu ayarlamaya kalktım çok zorlandım. Uydu ayarları çok zor renk ayarı yapacaksın ekranın yarısını göremiyorsun.

Vestel'de tıkır tıkır yaptığın işler için Philips'e bi hayli vakit harcıyorsun.

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19
Kardeşim Philips düz uydusuz smart'sız olarak iyi tv olabilir. Monitör olarak kullanılırsa. ama ben bir yakınımın televizyonunu ayarlamaya kalktım çok zorlandım. Uydu ayarları çok zor renk ayarı yapacaksın ekranın yarısını göremiyorsun.

Vestel'de tıkır tıkır yaptığın işler için Philips'e bi hayli vakit harcıyorsun.
Vallahi çok kararsız kaldım hocam gidip bu philipsi lg 49 UJ630V ile değiştirsem mi acaba

delibozuq Çevrimdışı

delibozuq

Aktif Üye
10 Eki 2017
82
43
Kardeşim cihazınızı almışsınız artık bence hiç değiştirmeyin derim. İki ürünü epey'de kıyasladım öyle aman aman farklılıklar yok. Zaten tüm üst düzey televizyonların özellikleri birbirlerine yakın.

En fazla uydu kanallarını ayarlarken zorlanırsınız. Madem aileyede aldınız, Tkgs var ise otomatik aktif hale getiriş güncelleme yapın kanal ayar işini sürekli kendi halletsin. Tkgs yoksa tahminen canınızı en sıkacak husus kanal ayarı olacak.

Güzel günlerde kullanın İNŞAALLAH hayırlı uğurlu olsun. M Muhammet25

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19
Kardeşim cihazınızı almışsınız artık bence hiç değiştirmeyin derim. İki ürünü epey'de kıyasladım öyle aman aman farklılıklar yok. Zaten tüm üst düzey televizyonların özellikleri birbirlerine yakın.

En fazla uydu kanallarını ayarlarken zorlanırsınız. Madem aileyede aldınız, Tkgs var ise otomatik aktif hale getiriş güncelleme yapın kanal ayar işini sürekli kendi halletsin. Tkgs yoksa tahminen canınızı en sıkacak husus kanal ayarı olacak.

Güzel günlerde kullanın İNŞAALLAH hayırlı uğurlu olsun. M Muhammet25
Teşekkür ederim hocam yorum için Sağolun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt