acil bilgi ve tavsiye lütfen

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Adem abim lg ips panellerde galiba rgbw renk dizilimi kullanmis. Bunun biz kullanicilar acisindan ne gibi farkliklar yaratiyor acaba.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
A Ado etiketleme yaparsanız daha çabuk cevap alma şansı doğabilir.
ben kendi yorumumu yapayim marka bazından bakarsam lg tv daha iyi olabilir .

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
LG'de HDR var, aydınlatma Direct LED. WEBOS 3.5 yüklü.
Philips'de gördüğüm kadarıyla HDR yok. Standart Linux tabanlı işletim sistemi var. Ambi-light var.

Verdiğiniz Philips modeli LG'nin yanında görece daha basit kalıyor.
Ama asıl yorum test edilerek verilebilir tabi. :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
PHİLİPS 50 PUS6262 4K=2.800
LG 49 UJ630V 4K=3.000 BU İKİSİNDEN BİRİNİ ALİCAM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSINIZ ADO BEY SÖZDEN ÖZELLİKLE TAVSİYE RİCA EDİYORUM

Ablght dışında PHILIPS tv de bize Wauuv dedirtecek bir şey ben göremedim. LG tv bu klasmada kefede baskın gelir ancak sizin kullanıcı profiliniz nedir? Ne amaçla kullanacaksınız tv yi? (Flm dizi futbol belgesel genel ps4 vs)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
PHİLİPS 50 PUS6262 4K=2.800
LG 49 UJ630V 4K=3.000 BU İKİSİNDEN BİRİNİ ALİCAM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSINIZ ADO BEY SÖZDEN ÖZELLİKLE TAVSİYE RİCA EDİYORUM

Amblght dışında PHILIPS tv de bize Wauuv dedirtecek bir şey ben göremedim. LG tv bu klasmada kefede baskın gelir ancak sizin kullanıcı profiliniz nedir? Ne amaçla kullanacaksınız tv yi? (Flm dizi futbol belgesel genel ps4 vs)

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19
Amblght dışında PHILIPS tv de bize Wauuv dedirtecek bir şey ben göremedim. LG tv bu klasmada kefede baskın gelir ancak sizin kullanıcı profiliniz nedir? Ne amaçla kullanacaksınız tv yi? (Flm dizi futbol belgesel genel ps4 vs)
PHİLİPSi aldım ado Hocam aileye aldım eksileri artıları nedir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
PHİLİPSi aldım ado Hocam aileye aldım eksileri artıları nedir
Aileye aldıysanız ve tipik Türk ailesi modunda seyredilecek ise bir sorun yok değerli kardeşim,
İzleme esnasında çok yanlara kaymasınlar, TV izleme esnasında belli bir açının dışına çıkmasınlar o zaman seyir keyfi çok daha artacaktır.

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19
Herkese cevaplar için çok teşekkürler bunu almasaydm vestel 50inç 8400 4K yı alacaktm bu philips ondan iyidir herhalde

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt