AÇIK TEŞEKKÜR

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Değerli Arkadaşlarım;

Bildiğiniz üzere Yeni bir forumuz, her ne kadar forumculuk geçmişimiz oldukça eski ve hatta forum kültürünün oluştuğu ilk yıllara kadar dayanıyor olsa da, Tavsiye forumumuz daha emekleme aşamasında tazecik bir forumdur.

Hiç kuşkusuz ki, arzu ettiğimiz seviyelere gelebilmek, forum alt yapısını daha güçlü hale getirebilmek için en önemli unsur siz değerli arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin desteğidir.

Bu anlamda son bir kaç gündür özveri ile sürekli forumda gördüğümüz ve yapıcı çalışmalarını gözlemlediğimiz @Clearidas ve @The_SreT arkadaşlarımıza FORUM ÖZEL ÜYESİ ünvanını uygun gördük.

Tek düsturumuzun karşılıksız, dürüst ve doğru bilgi paylaşımı olduğu forumumuzda, aklımızdaki, hayalimizdeki gelişmeleri kaydedebildiğimiz taktirde bu uygun görülerin sadece ünvandan ibaret olmayacağı, ADİL, DÜRÜST ve ortak alınmış bir karar ile eğer gücümüz yeterse her ay yapılacak bir çekiliş ile (Yasal alt yapısını araştırmak lazım elbette) çam sakızı çoban armağanı hatıra niteliğinde bazı materyalleri de sizlerle paylaşmak arzusu içerisindeyiz. 

Değerli yazarımız Sait Faik Abasıyanık'ın cümlelerindeki "Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak herşey"
dizelerinden hareketle, gerçek anlamda karşılıksız bilgi paylaşımında bulunduğumuz forumumuzdaki katkılarından dolayı huzurlarınızda kendilerine Teşekkürlerimizi iletiyor, Paylaşımlarının devamlılığını diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.

Tavsiye Forumu Yönetim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Öncelikle beni böyle bir ünvana layık gördüğünüz için teşekkür ederim , benim için süpriz oldu. Forum kültürünü severim , bilgi paylaşmayı , o bilginin birine fayda sağlaması ve geri dönüşler [emoji846] tabi bu sayede bende bilmediğim şeyler hakkında bilgi sahibi oluyorum , kendimi geliştiriyorum. Kendi adıma konuşursam şimdiye kadar forumlardan çok şey öğrendim , çok şey kattılar bana. Tabi herkes her yere çabuk ısınamaz , mesela ben DH ye hiç ısınamayan biriyimdir , çok zorladım kendimi ama olmadı [emoji846] hali hazırda başka bir forumda çok aktif biriyim , sadece üyeyim bunuda belirteyim [emoji846] oranın samimi ve sıcak ortamını burada gördüm ve beni kendine çekti , buna vesile olan Vestel tv mede sonsuz teşekkürler [emoji16]

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
The_SreT' Alıntı:
Öncelikle beni böyle bir ünvana layık gördüğünüz için teşekkür ederim , benim için süpriz oldu. Forum kültürünü severim , bilgi paylaşmayı , o bilginin birine fayda sağlaması ve geri dönüşler [emoji846] tabi bu sayede bende bilmediğim şeyler hakkında bilgi sahibi oluyorum , kendimi geliştiriyorum. Kendi adıma konuşursam şimdiye kadar forumlardan çok şey öğrendim , çok şey kattılar bana. Tabi herkes her yere çabuk ısınamaz , mesela ben DH ye hiç ısınamayan biriyimdir , çok zorladım kendimi ama olmadı [emoji846] hali hazırda başka bir forumda çok aktif biriyim , sadece üyeyim bunuda belirteyim [emoji846] oranın samimi ve sıcak ortamını burada gördüm ve beni kendine çekti , buna vesile olan Vestel tv mede sonsuz teşekkürler [emoji16]

Ben kontrolsüz büyüyen ortamları çok kabullenemiyorum. Hızlı ama yanlış alınan kararlar, Araştırmadan verilen adaletsiz kararlar. hatalı verilen bilgiler ve en önemlisi hatalı bilgi verildiğini bilmelerine rağmen forum hiti artsın yeterki, bilgi yanlışda olsa birileri yeter ki yazsın düşünceleri bana ters durumlar. Biraz da dilim sivri olunca kendim de sivriliyorum sanırım bu nedenle DH de ben de barınamadım. Çok severim ayrı konu, ancak yönetimi ile fikirleirmiz taban tabana zıt.

Yeni bir oluşum bu forum. Saf, Temiz, Acemi, ama en önemlisi SAYGILI ve DÜRÜST. Bu demek değil ki diğer forumlar yalancı ve saygısız, asla sataşmak değil amacım sadece daha nezih bir ortam benim istediğim, ve onu burada bulduğum için buradayım.

Umarım ilerleyen zaman içerisinde birbirimizi daha iyi tanır, daha büyük paylaşımlarda bulunuruz.

VESTEL kelimesinin dahi anılamayacağı bir forumda, VESTEL e teşekkür edilebilmesi bile ne kadar çok yol katettiğimizin bir göstergesi bence.  :ok:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Gerçekten gururum oksandi böyle güzel insanların düşünüp böyle bir yazı yazması. Gerçekten çok teşekkür ederim. Rastgele geldiğim bu forumdan ne hikmetse geri gidemedim. Birde yeni konu varmı diye sürekli yeniliyorum sayfayı resmen bağımlılık yaptı. Böyle bir platformu bu şekilde çıkarsız , dürüst ve doğru bir şekilde oluşturup yürüttüğünüz icin @ado @sota sizlere asıl bizler çok teşekkür ederiz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
Gerçekten gururum oksandi böyle güzel insanların düşünüp böyle bir yazı yazması. Gerçekten çok teşekkür ederim. Rastgele geldiğim bu forumdan ne hikmetse geri gidemedim. Birde yeni konu varmı diye sürekli yeniliyorum sayfayı resmen bağımlılık yaptı. Böyle bir platformu bu şekilde çıkarsız , dürüst ve doğru bir şekilde oluşturup yürüttüğünüz icin @ado @sota sizlere asıl bizler çok teşekkür ederiz.

Bundan sonra aynı yolda hep birlikte yürürüz inşallah azizim. Herkes hak ettiği şekilde yaşamalı :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Insallah Hep Beraber  Dahada Guzellestırecegız Bu Forumu...

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Oh oh masallah tatlilarda benden o zaman  :evillol: :evillol:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Tatlı Bu Bolgede Yenır