Açgözlü, Aciz, Düşmüş Telekom

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu kadar mı düşmüş yahu bu firma?

4 Ekim ve 7 Ekim de iki ayrı kredi kartından aynı faturaya dair 2 kere tahsilat yapan bu açgözlü firmada bu sorunu çözebilecek adam akıllı muhatap dahi bulamıyoruz.

Bir haftadır bu konu ile uğraşıyor olmamıza rağmen bir arpa boyu yol alamadık ve sürecin başından beri 48 saat dedikleri süreyi bu gün sabah 09.58 de yaptığımız görüşme sonucu 15 güne çıkardıklarını da öğrendik güzel oldu.

Önemli bir para olmasa da, bir sonraki faturadan da mahsup etseler bizim için aslında sorun olmasa da, bir saat bile geç ödesen senden faiz kesen bu zihniyete neden ben bir ay boyunca paramı esir edeyim ki düşüncesi ile inat ettim paramı geri alana kadar da her yere yazmaya devam edeceğim.

Türk Telekom :rant :rant :rant :rant :rant

Anladın sen onu..

Şu da şurada dursun

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Paranı geri almana imkan yok hocam. Bir sonraki faturadan mahsup edilir. Üç hattım var, taahhüt dolar dolmaz kapatıp, mümkünse önünden bile geçmemeyi düşünüyorum.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,263
62
Ben kurtulana kadar ne çektim bu soygunculardan.Allah sabır ve kolaylık versin,Adem ustam,inşallah mücadelende başarılı olursun.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Özelleştirilip katarlılara peşkeş çekilirse olacağı budur işte. Adamların umrunda mı sen internet kullanmışsın yada kullanmamışsın. Hizmet almasanda parayı öde. Fazla ödersende canımız sağolsun katarlılar varolsun

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Türk Telekom bankaların elinde olduğu sürece faizde alırlar fazla ücretde alırlar. Ortada sahibi benim diyebilecek hiç kimsenin olmadığı bir kurum sonuç olarak gelişim beklemeyin hizmet beklemeyin battı balık yan gider hesabımı gidiyo yan yan

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Türk Telekomu , türk bankalarının kredisi ile satın alınip.Taşınmaz mallarını , mülklerini bile özelleştirildigi rakamdan yüksek fiyata satan Hariri ailesi.
Danıştay kararına rağmen , iade edilmeyen , batırılan zavallı türk Telekom.
Şimdi bankalar el koydu ama kimin haberi var. Hangi medya veriyor bu haberi ?
Adamlar 3 yıllık karına sattılar. Siyaset olmasını istemem. Ama bir sogan soyuluyor yaşarıyor gözler. Bir devlet soyuluyor anlamıyor öküzler.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Türk Telekomu , türk bankalarının kredisi ile satın alınip.Taşınmaz mallarını , mülklerini bile özelleştirildigi rakamdan yüksek fiyata satan Hariri ailesi.
Adamlar 3 yıllık karına sattılar. Siyaset olmasını istemem. Ama bir sogan soyuluyor yaşarıyor gözler. Bir devlet soyuluyor anlamıyor öküzler.
İşte bizim de çıldırdığımız nokta burası... Bu bir yanlış mı? Evet... Ama o öküzler bu yanlışı bir şekilde savunup, cahilce doğru gibi algılıyor... Sana bana da empoze etmeye çalışıyor, ikna edemeyince de, hain diyor...

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
735
36 ay 35 mb ve hediyelerle 74 TL ödüyordum.
Sonra birden 80 TL almaya başladılar.
İtiraz ettim 80 TL alacağız ama size 6x36 = 216 TL peşin ödeyeceğiz dediler.
Ve ödediler.
Hakkınızı arayınca alıyorsunuz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
yapilan ozellestirmelerde tasinmazlarin satisi kanunen yasakti.!!!

Geri
Üst Alt