ABD'de Trump Yanlısı Silahlı Gruplar Toplanmaya Başladı

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Bu tür bir saldırılarda haber vermeden yaparlar adamlar hem kendilerini videoya alıyor hemde paylaşıyor. Sadece korkutmak istiyorlar bir seyin olmaz. Korku endeksini takip edin. Havlayan köpek ısırmaz.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
abd yönetimi ile abd vatandaşlarını aynı kefeye koymak yüzeyselliktir. aynı ülkemiz yönetimi ile ülke vatandaşlarımızı aynı sanmak gibi. ayrıca konfederasyon özentili gruplar hep vardı abd'de. fbi vb. bunları yakından takip ediyordur muhtemelen.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Dünyaya kötü örnek oluyor şu Amerika'lılar.Kendileri başka ülkelere demokrasi götürüyoruz diyorlar,aslında onlara demokrasi götürmek lazım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
abd yönetimi ile abd vatandaşlarını aynı kefeye koymak yüzeyselliktir. aynı ülkemiz yönetimi ile ülke vatandaşlarımızı aynı sanmak gibi. ayrıca konfederasyon özentili gruplar hep vardı abd'de. fbi vb. bunları yakından takip ediyordur muhtemelen.
Tüm dünya ülkelerine attıkları rezil ellerinin sonuçlarını gören, ceremesini çeken insanların olayı yüzeyselleştirmesi kadar doğal bir tepki yok bana göre.

Bu yönetimi o halk seçtiğine göre, o halk o yönetimin dünya ülkelerine reva gördüğü yaklaşımı benimsiyor demektir. Bu yaklaşımı onaylayan yaklaşıma karşı da kişisel olarak vicdani bir bakış açım olmaz benim.

Ülkemiz dışındaki coğrafyada birilerine üzüleceksem eğer bu, Amerika'nın şımarık ve çıkarcı topluluğu veya yönetimi değil, Kenya'da, Sudan da, Etiyopya da açlıktan ölen çocuklar olacaktır. ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sarı kafalı arkadaş bir çıkış yaptı fakat ne kendi ülkesinde ne de yandaşı ülkelerde beklediği desteği bulamadı, ülkemizdeki lağım medyası sanki seçimi hacı abileri kaybetmiş gibi üzülüp sarı kafalı arkadaşa destek verseler de bu bir şey ifade etmiyor çok şükür...

Genel tepkilere ve mevcut duruma bakılırsa basit birer haber olur bu conilerin yaptığı...

Diğer yandan bir sürpriz olur da eyaletlere yayılırsa bu hareket işte o zaman çekirdek çitlenebilir hale gelir bu atraksiyon, şimdilik böyle bir ortam yok oralarda.

Gönlüm istiyor ki, ne kadar emperyalist düşüncede ve eylemde bulunan ülke varsa tez vakitte cortlasın... Amin. :kiskis

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Tüm dünya ülkelerine attıkları rezil ellerinin sonuçlarını gören, ceremesini çeken insanların olayı yüzeyselleştirmesi kadar doğal bir tepki yok bana göre.

Bu yönetimi o halk seçtiğine göre, o halk o yönetimin dünya ülkelerine reva gördüğü yaklaşımı benimsiyor demektir. Bu yaklaşımı onaylayan yaklaşıma karşı da kişisel olarak vicdani bir bakış açım olmaz benim.

Ülkemiz dışındaki coğrafyada birilerine üzüleceksem eğer bu, Amerika'nın şımarık ve çıkarcı topluluğu veya yönetimi değil, Kenya'da, Sudan da, Etiyopya da açlıktan ölen çocuklar olacaktır. ?
ülkemizde anti-demokratik, hukuksuz eylemleri ile tanınan iktidar partisini değerlendirirken, aynı sizin yaklaşımınız gibi "madem bunlar seçti, çeksinler ceremesini" dedikleri zaman, tamam mı diyeceksiniz? bir şekilde (trafoya kaçan kedileri es geçmemek lazım) iktidar olan parti sizi, beni temsil ediyor mu? ya da oy vermeyen %48-49 u? serin kanlı olup düşünerek bana hak vereceğinize inanmak istiyorum. söz ettiğiniz afrika ülkelerindeki açlıktan ölen çocuklar var ya, onların ülkelerini yönetenler melek midir, yoksa her türlü yolsuzluğa bulaşmış siyasetçiler midir? neyse adem bey, konu uzun.
not: filler tepişir, çimenler ezilir.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Kovboyculuk oynuyor redneck'ler. Tahtadan, kartondan yapılmış evlerinde oturup TV karşında koca ağızlarıyla hamburger yiyip, içkisini içen aptal dizileri izleyen dünyadan bi' haber tiplemeler.. Sorsan Türkiye nerede haritada yerini gösteremez..Çünkü bilmez.. dış olayları hiç bilmez, Amerika'yı yöneten 3 - 5 tane üst akıl vardır gerisi hikaye..

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bunlar Amerikanın iyi günleri. Tüm dünyada o kadar çok ah aldılarki, petrol için para için güç için masumların ölümlerine sebep oldular, terörist beslediler.

Çok değil, ömrümüz vefa ederse o rüyanın bittiğini hepimiz göreceğiz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt