A101 satışı REGAL Pratik 310P Bulaşık Makinesi

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Çarşamba rutuna çıkmadan önce alelacele çekiverdim, yüzüm gözüm şiş, sesim açılmamış, idare ediverin artık azizim :kiskis

rica ederiz hocam .Emeğinize sağlık :) Bu arada benim makine ile ilgili özel mesaj attım ancak görmediniz sanırsam :hmm:bye:gul

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Çok değerli bilgiler , teşekkürler Adem hocam. Ben Vestel BM 301makinesini 980 TL'ye almıştım ancak şuan piyasada 1180 TL'den aşağıya bulmak çok zor. Adem hocamızda BM 301'den bir farkı olmadığını belirttiğine göre tam anlamıyla bir F/P ürünü. Bu ürünün garanti süresi 2 yıl olsa bile , makineyi 799 TL'ye aldığınızı düşünün üstüne 4 yıl ek garanti alın , sanırsam e mağazada 159 TL. Böylelikle toplamda 958 TL'ye BM 301 ayarında sıfır ve 6 yıl Vestel garantili bir ürün almış olacaksınız.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Çok değerli bilgiler , teşekkürler Adem hocam. Ben Vestel BM 301makinesini 980 TL'ye almıştım ancak şuan piyasada 1180 TL'den aşağıya bulmak çok zor. Adem hocamızda BM 301'den bir farkı olmadığını belirttiğine göre tam anlamıyla bir F/P ürünü. Bu ürünün garanti süresi 2 yıl olsa bile , makineyi 799 TL'ye aldığınızı düşünün üstüne 4 yıl ek garanti alın , sanırsam e mağazada 159 TL. Böylelikle toplamda 958 TL'ye BM 301 ayarında sıfır ve 6 yıl Vestel garantili bir ürün almış olacaksınız.
Garanti uzatmak için e mağaza linki alabilir miyim?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Servis gelince ek garanti istiyorum deseniz yeter bence. Onlar kaydı vs. yaparlar bence.
Evet servisi aramak bile yeter ek garanti yaptırmak için hocam. Fiyatlar standartmıdır acaba , yani internetten , müşteri hizmetlerinden almak ve direkt servisi arayarak almak arasında bir fiyat farkı varmıdır acaba ? Ürünü aldıktan 3 ay içerisinde ek garanti yapılabiliyormuş , 3 ay geçince olmuyormuş bunuda ek bilgi olarak ekleyelim :bye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt