A101 Regal 6401 Buzdolabı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Screenshot_2020-06-29-Regal-6401-A-AKILLI-HAVA-NF-Buzdolabi-Modelleri-ve-Fiyatlari-Vestel.png

Screenshot_2020-06-29-Regal-6401-A-AKILLI-HAVA-NF-Buzdolabi-Modelleri-ve-Fiyatlari-Vestel1.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Adem Bey, bu yorumunuzdan, Regal dolapların kalitesiz olduğu anlamını mı çıkarmalıyız, yoksa dolap idare eder ama satış sonrası hizmetlerin iyi yönetilemediği anlamını mı?
satış sonrası hizmet servis sıfır bundan bilmem kaç sene öncesi regal 37ekran tüplü tv aldım 3 ay sonra pat diye cihaz bozuldu servis çağırdık garantisi var diye demesin mi bunun tüpü gitmiş tv'yi sarmışınız garanti dışı k.hatası bişey yapmadık ilk günden bu güne tv aynı yerinde duruyor dedik dinletemedik k.hatası dedi sıfır tv parası kadar tüp parası istedi onun yanında sinirle aldım tv 'yi ikinci kattan aşağıya attım regalinde servis gibi seninde ... dedim servis koşarak uçtu gitti :kiskiso gün bugün Regal markası ne eve nede iş yerine girmedi girmezde soğudum markadan bir kere...

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
Adem Bey, bu yorumunuzdan, Regal dolapların kalitesiz olduğu anlamını mı çıkarmalıyız, yoksa dolap idare eder ama satış sonrası hizmetlerin iyi yönetilemediği anlamını mı?
Kaç litrelik bir model alacaksınız bilmiyorum ama marka modeli beğendikten sonra buradan kompresör markasını öğrenmeden almayın. Sonra TEE çıkar.

3700₺

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dolap değildi benimki kurutma makinesiydi. En son ya LG ye TEE dir dendi ama kesin bir bilgi bulamadım. Aldım incelemesinide yaptım burada?
Her neyse işte öyle bir konu vardı aklımda kalmış hayırlı olsun
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

markadan önce teknik servis servis ağı kalitesi önemli bence servisi servis değilse hangi marka ne olursa olsun bir önemi yok aslında markayı marka yapan teknik personel bana göre

Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Kaç litrelik bir model alacaksınız bilmiyorum ama marka modeli beğendikten sonra buradan kompresör markasını öğrenmeden almayın. Sonra TEE çıkar.

3700₺
NFK 480 yani kombi tipini gözüme kestirdim.Fiyat iki gün çıkıyor üç gün iniyor.Borsa gibi.Ayrıca kompresör markasını servise mi sormamız lazım acaba?
Bir de Arçelik grubunda pro inverter komresör var,onunda voltaj dalgalaanmasına karşı aşırı hassasiyeti varmış diye düşdüm biraz soğudum açıkcası.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3700₺
Gelelim Altus'a.Elk. sarfiyatı yönünden ocağıma incir ağacı dikmeye çalıştığını yeni anladığım mevcut dolabım Altus idi zaten,kendisi garanti biter bitmez ilk motorunu yaktı,sonraki yıllarda 1 motor daha yakınca bir daha düşünmüyorum açıkcası.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri