A101 aprilla saç kesme makinası 5007

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Soran olursa ürünü aldım taraksız saçımı kestim çekmedi iyi memnünüm bıçaklar kesiyor :ok tabi motordan titrer elin? 10 dakika içinde bittiğinden ısınma konusunda bir şey diyemem
Saç o kadar uzun değil 1.5 cm uzunluğundaydı denemek için kestim:hih1

The_SreT The_SreT Kisuke Urahara Kisuke Urahara @denysmih6
Bıçaklar keskinliğini kaybetmemesi için ne yapmak lazım,içinde gelen bakım yağı çok az bitince dikiş makinası yağı olurmu? 5007 makina içindeki minik yağ beyaz, dikiş makinası yağı sarı :alala

1_org_zoom-1.webp
bıçakları kuru tut yağ istemez 3-4 kere saç traşı olduktan sonra tornavida ile içini aç içinde biriken saçları temizle 6 ayda bir yağ damlat boşta çalıştır ben yağ kullanmıyorum temiz kuru tutarsan bakımını temizliğini yaparsan uzun süre kullanırsın

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
bıçakları kuru tut yağ istemez 3-4 kere saç traşı olduktan sonra tornavida ile içini aç içinde biriken saçları temizle 6 ayda bir yağ damlat boşta çalıştır ben yağ kullanmıyorum temiz kuru tutarsan bakımını temizliğini yaparsan uzun süre kullanırsın
Teşekkürler :ok fazla kullanılmasa bile yağ çok az biterse dikiş makinası yağımı kullanılıyor:deli

Aldığım 5007 modelin aynısı The_SreT te varmış onun yorumuna da bakalım
her model farklı aynı marka olsa bile
5007 almadan önce google yorumlarda memnün olan var olmayan var
Kimi haftada bir yağlayın kimi ayda bir diyor:alala
tornavida ile açmaya gelince senin 5003 model farklı olmalı 5007 modelde boşluk var üfleyince çıkıyor saç birikeceğini sanmıyorum tecrübeli The_SreT The_SreT ne dersin

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
moser dahil bütün traş makinalarını kullandım inan bana hepsinin içinde 3-5 kullanımdan sonra saç birikiyor makina sacını kesmemeye başlayınca yada makinanın motoru teklemeye başlayınca veya yanınca biriken saçları göreceksin içini açman garantiyi etkilemez açtığını sen bildiğin sürece performans düşerse aç içini temizle ömrü uzar makinanın tecrübe ile sabit:ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
ben bu ürünü 6-7 yıl önce aldım gayet güzel bir ürün.fiyatı ama uçmuş .
Bende var bulamadım pandemi öncesi nereye koydum yok yok
Zorunlu 5007 aldım iyi bana göre
Sakal ense için büyük geliyor a101 1058 60 tl satarsa hemen alayım ne zaman satar?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

moser dahil bütün traş makinalarını kullandım inan bana hepsinin içinde 3-5 kullanımdan sonra saç birikiyor makina sacını kesmemeye başlayınca yada makinanın motoru teklemeye başlayınca veya yanınca biriken saçları göreceksin içini açman garantiyi etkilemez açtığını sen bildiğin sürece performans düşerse aç içini temizle ömrü uzar makinanın tecrübe ile sabit:ok
Anladım ama 5007 bıçak yeri aralıklı geldi motora girmiyor gibi ? üfle gidiyor
yeni aldığımdan hemen sökemem 5007 ürünlü The_SreT The_SreT bıçakları açtıysa bilgi verse
bakım yağı olarak dikiş makinası yağı olurmu bilen yok:slap

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende var bulamadım pandemi öncesi nereye koydum yok yok
Zorunlu 5007 aldım iyi bana göre
Sakal ense için büyük geliyor a101 1058 60 tl satarsa hemen alayım ne zaman satar?

Anladım ama 5007 bıçak yeri aralıklı geldi motora girmiyor gibi ? üfle gidiyor
yeni aldığımdan hemen sökemem 5007 ürünlü The_SreT The_SreT bıçakları açtıysa bilgi verse
bakım yağı olarak dikiş makinası yağı olurmu bilen yok:slap
Dikiş makinası yağı olur tabiki neden olmasın ben motorlu testerenin zincir yağını kullanıyorum ince yağ olsun yeter bende hemen içini aç demiyorum sana baktın verim düştü iyi kesmiyor makina ağır çalışıyor aç içini temizle sorun yoksa açmanada gerek yok:kiskis

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
moser1400 nazar değdi bıçakları tutan alttaki plastik kırıldı yapıştırdım ama çalışınca gene dağıldı her tarafı kırılmış yenisini sipariş verdim.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
moser1400 nazar değdi bıçakları tutan alttaki plastik kırıldı yapıştırdım ama çalışınca gene dağıldı her tarafı kırılmış yenisini sipariş verdim.
36 tl mi :tara :tara :tara :tara :tara :tara abd doları tepetaklakmı oldu :deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1
1 euro 1 tl :clap:clap:clap:clap:clap:clap inşallah olur

Pardon aparatmış :deli:deli:deli:alala:alala:alala

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,137
S Serinsu şimdi gördüm yazdıklarını ne sabırsızsın arkadaş :hihi ben 2 - 2.5 aydır felan kullanıyorum , hiç açmadım makinayı valla üflüyorum gidiyor aradaki saçlar , yağda damlatmadım şimdiye kadar , zaten öyle ayda bir felan damlatılmaz yağ 5 ya da 6 ayda bir damlatırsın yeter , zaten kaç sefer kullanacaksın ayda ? dikiş makinesi yağı da olur tabi neden olmasın , bıçaklar da çalıştıkca kendi kendi biliyor zaten.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
36 tl mi :tara :tara :tara :tara :tara :tara abd doları tepetaklakmı oldu :deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1
1 euro 1 tl :clap:clap:clap:clap:clap:clap inşallah olur

Pardon aparatmış :deli:deli:deli:alala:alala:alala
ben 6-7 belkide 8 senedir kullanıyorum tam hatırlayamadım ne zaman aldığımı ilk kez arıza yaptı.parçayı en ucuz orda buldum plastik 5 tl bir parça fakat olmayınca mecburen aldık.yoksa makinayı çöpe atmak gerekiyor.çünkü yapıştırmayla olmuyor her tarafı parçalanmış.mecbur öpüldük.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
firmadan ilkkez alışveriş yaptım aynı gün kargo. bugün kargo ile geldi hızlarına hayran kaldım(ups kargo)parça sorunsuz oldu çok şükür yeni makine almaktan kurtulduk.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt